Září 2007

Anketa Pro vás

30. září 2007 v 20:03 | Lulusha |  Co chystám a co se děje...
Vážení přítelé...XD

Dovolila jsem si pro vás připravit 4 Story které mám napsané..teda spíše 1 díly....nejprve vám je popíšu:

Meeting 2

29. září 2007 v 16:54 | Majenka |  -->Meeting
Přidávám další díl story... prosim piště komenty.. dik ;)
Tak Gerarde… rychle vymysli nějakou výmluvu…
Frank nervózně přešlapoval a čekal co ze mě vypadne.
Pustil jsem jeho rameno..
"Já.. jen jsem chtěl.. ehm.. chtěl jsem říct, že jsem tě rád poznal"
"Jo, to já taky.. Tak se měj" po těchhle slovech se otočil a pak už jsem jen viděl, jak se jeho silueta vzdaluje. Tupě jsem za ním zíral, ale pak už jsem to nevydržel a namířil si to rovnou k baru. Sedl jsem si a objednal si panáka.

Meeting

28. září 2007 v 17:29 | Majenka |  -->Meeting
Z mého přemýšlení mě vytrhl telefon…Zvedl jsem svůj línej zadek a pomalým krokem se vydal hledat mobil. Asi po 5ti minutách jsem ho našel. Byl zakopaný pod kupou prádla na křesle. Páni, ten kdo mi volá je asi hodně vytrvalý.

Meeting-Prolog

28. září 2007 v 11:54 | Majenka |  -->Meeting
Mno tak přidávám kousek mý nový story... jesi se bude líbit tak přidám zbytek ;)


Jsem sám.Zase sám ve svým bytě. Ležím v obýváku a opět přemýšlím. Už tuhle pochybnou činnost vykonávám skoro každý den.
Možná vám to přijde divné, ale ani mě to nebaví. Dennodenně tu sedím a uvažuji nad svojí existencí. Někomu se může zdát, že se lituji, ale tak to není. Od té doby,co skončilo zatím nejšťastnější období mého života, nemám na nic chuť. Chodím jak tělo bez duše. Možná bych měl někam zajít, možná bych měl něco udělat. Měl bych prostě začít pořádně žít.
Asi bych se vám měl představit. Jmenuji Gerard A. Way. Bydlím v NJ a momentálně můj život nestojí za nic….
Z mého přemýšlení mě vytrhl telefon…

Sme tu stejně doma,jako Vy!! 5

28. září 2007 v 10:37 | Lulusha + Majenka |  -->Sme tu doma stejně jako VY!
Přidávám kousek story...
Fee's Pov

Ještě jednou mi poděkoval, lehnul si a za chvíli usnul. Když sem se na něj díval, uvědomil sem si, že mi přirostl k srdci. Doufam, že jako kamarád. Vstal sem a s posledním pousmátím na spícího Gerarda, sem vzal tašku a odešel do obchodu. Cestou sem se málem ztratil, protože mi vrtalo hlavou posledních 24 hodin. Poprvé za svůj život sem byl rád, že sem přistoupil znovu na stěhování, protože jinak bych neměl to štěstí a nepotkal Geeho. Když sem zaplatil za nákup, vydal sem se zpátky domů, za Jam.

Sme tu stejně doma,jako Vy!! 4

24. září 2007 v 19:47 | Lulusha + Majenka |  -->Sme tu doma stejně jako VY!
Stále Gee´s POV
Nechtěl sem poslouchat, ale moje zvědavost nakonec zvítězila. Jejich hádka se pořád stupňovala a já sem mohl slyšet proč se vlastně hádají. Zatajoval sem dech, i když sem věděl, že mě přes ten řev, nemají šanci slyšet. "Ale Jam moc dobře víš, že jsem vegetarián!!!" "To mě nezajímá, budeš jíst to, co JÁ budu vařit!" Panebože, nechápal sem jak si to od ním může nechat líbit a co víc, nechápal sem jak si takovou fúrii mohl někdo vzít. Chudák Frankie.. Najednou se otevřeli dveře a ven vyletěl Frank. Vypadal, že brzo bude prskat vzteky. Jenže když mě uviděl sedět na schodech, zarazil se.

No tak...

23. září 2007 v 20:20 | Lulusha |  Co chystám a co se děje...
Tak teda mám pokračovat v Pít,či nepít?..protože mnoho lidí nehlasuje i když jich tu dneska prošlo docela dost...
já vůbec nevim zda to čtete nebo jestli vás to vůbec baví to číst..tak mi napiště do komentářů zda se vá to líbí bo ne..

díky...

Servus ..Lulusha

Psací stroj 6

23. září 2007 v 15:42 | Lulusha |  -->Psací stroj

Takže a je tu šestká...


Gerard´s POV....

Políbil sem ho..jo políbil už po druhý..jako zbaběec sem ale vyběhl z jeho pokoje a šel sem ven si provětrat hlavu..v hlavě se mi proháněli myšlenky...Jako 16ti letý bych si k mladší osobě 15ti let nesměl nic dovolovat..natož když je to kluk..vždyť je to zakázaný!!!!
,,Děje se něco?"zeptal se mě Jeph kterej mě tak tak doběhl...
,,Ále nic.."
,,Nezajdeme na ten golf?"
,,Seper tak jo"
vzali sme si hole a míčky(nevím jak tomu golfisti říkaj)a vyrazili na golf...furt sem musel myslet na Franka na ty naše polibky...sakra...
,,No tak hraj Gerarde" vůbec sem si nevšiml že jsme na místě a že už hrajeme...
,,Jojo...promiň zamyslel sem se"mrkl sem na Jephu kterej už tam asi nějakou dobu stál a čekal až odehraju...

Sme tu stejně doma,jako Vy!! 3

23. září 2007 v 15:03 | Majenka+ Lulusha |  -->Sme tu doma stejně jako VY!
Fee's Pov
Zrovna se mi zdál sen o tom, jak se s Jam rozvádíme a já skáču radostí, ale moc dobře sem si uvědomoval, že to prostě není možný. A pak se v tom snu objevil Gerard (necekane XD) a políbil mě. Jen přitiskl své rty na ty mé, ale mě to připadalo jako kdyby to bylo něco víc… A potom sem se probudil. Gee vedle mě seděl a byl nějaký nesvůj, i když to se mi asi jen zdálo. "Eh.. Gerarde?" "N-no?" "Asi už bych měl jít… film už stejně skončil" jo skončil a já z něho nic neměl… bohužel. I když ten sen taky stál za to. Gerard se na mě ani nekoukl.

Internetová láska

23. září 2007 v 13:46 | Wee+Lulusha |  -->Internetová láska
Gee's Pov:
Už je to semnou fakt moc špatný,pořád sem jen doma ,chlastám přemejšlim a nebo vysím na internetu.Potom co sem před několika asi 2 lety opustil holku kvůli klukovi kterej mě pak stejně nechal,tak sem o nikoho nezavadil...stýská se mi po dotycích,objímání,polibkách a všem co se dělá s partnerem...Tak a dneska už jdu na to..hezky sem si vykřikl aby se mě zvedlo sebevědomí..do dneška sem koukal a stahoval videa no víte jaký a víte na co...no ale dneska si zkusím najít kluka přes net...usedl sem na židli a zadal do vyhledávače ,,seznamka,,no a tak sem tam vlez na nějaký gaye abych konečně našel někoho normálního asi jako já...bylo tam plno zajímavejch kluků ve stejným věku jako já ,ale nikdo mě nezaujal...až do teď ..teď tady bylo u jednoho kluka celkem pohlednýho napsaný ,,hledám někoho,kdo mi bude rozumět,můj život není lehký nechci se nějak litovat ,ale už nemám nikoho ani kamarády všichni ode mě odešli kvůli mé orientaci a holky? ty mě nerozumí co
potřebuju" jo přesně takovýho kluka já potřebuju ,má stejný problém jako já....tak sem mu hnedka zavolal...

Sme tu stejně doma,jako Vy!! 2

23. září 2007 v 13:39 | Majenka+ Lulusha |  -->Sme tu doma stejně jako VY!
Frankie's Pov

Tak a je to tu zase. Už se zase stěhujeme. Když říkám stěhujeme myslím tím sebe a svou ženu, Jamiu. Nesnáším stěhování obzvlášť, když je to jen proto, že Jam se nikde nelíbí. Po vynesení té děsné hromady krabic a všelijakýho nábytku, jsem si chtěl konečně odpočinout, ale to bych nesmel mít za ženu svoji manželku. Začala hned nadávat, že musím udělat tohle a zas tohle. Takže sem se do toho pustil. Šlo mi to celkem rychle, ale když jsem vrtal díru na ten obrovský obraz, na kterém Jam tak záleží, někdo zazvonil. Dělal sem, že neslyším jak má "milovaná" sprdla dotyčného, kterému nejspíš vadilo, že děláme takový kravál o půl jedenácté večer.

Sme tu stejně doma,jako Vy!! 1

22. září 2007 v 21:04 -->Sme tu doma stejně jako VY!
Gee´s Pov
Zase si takhle ležím na posteli a je přibližně 7 hodin večer a poslouchám nějaký to vrtání a rány a takový ty zvuky co vycházejí z nářadí a těch věcí při stěhování…já sem už nějakakej ten měsíc abstinent a nikdy mě nic nevytočilo tak abych se napil nějakýho toho alkoholu,v tomhle domě bydlí dvě rodiny pak já a teď se vedle mýho bytu stěhuje nějaká hysterka s nějakým chudákem manželem..tak sem se ztoho ruchu z vedlejšího bytu tak rozrušil že sem se napil..a pak zas až sem jí celou vypil..sem debil já takovej abstinent a já se napiju po 3 měsících usilovné práce kvůli kravině která se dala normálně přežít…asi po hodině..sem se tak naštval že zaťukal na zeď aˇž mi mále spadnul strop na hlavu…chvíli to ztichlo..už se mi zavírali oči že budu spát a ono ouha byl slyšet histerický výkřik ženy

Anketa

22. září 2007 v 19:10 | Lulusha |  Co chystám a co se děje...
Takže ahoj lidi mám tu anketu jestli mám pokračovat ve FF "Pít,či nepít?"...protože se mi to zdá divný..no uvidím!!

Pít ,či nepít ? 2

22. září 2007 v 13:55 | Lulusha |  -->Pít ,či nepít ?
Matička s však příliš neradovala z mého přátelství,což sem dosti chápal,neboť Frank me ze všech sil odvracel od tajů vědění a kultury,stavě mi před očima nespoutanou nádheru stepní přírody a života sexu v ní.

Psací stroj 5..(zvrtnutí)

21. září 2007 v 21:15 | Lulusha |  -->Psací stroj
Tákže motá se mi hlava jako něco takže to nebude malinko dávati asejc smysl...
Gerard stále s Frankem řeší dnešní polibek a Bert se omlouvá Jephovi za ponožky.

Pít, či nepít? 1

21. září 2007 v 13:08 | Lulusha |  -->Pít ,či nepít ?
uh..a mám tu napodobenínu Limonádovýho Joe od pana Brdečka ale mnou přepsanou do Frerarda..Vypráví Gee..takže tenhle příběh je tak trochu dlouhý + méně úchylný a tak ho přepisuji do nějaký zábavnější prasečiny...divoký západ..johooo...kansas=NJ, dakota = NY

Psací stroj 4

21. září 2007 v 11:58 | Lulusha |  -->Psací stroj


Stále FrAnkie´s POV

a políbil mě.(lidi tohle nebá bejt frerard já chtěla něco jinýho jenže jak vydíte všechno mě svádí ktomu abych frerarda napsala...tak se nezlobte když s frerarda udělám frerarda nefrerarda...)..hůůů proběhla mnou vlna vzrušení.

No tak se připravte

21. září 2007 v 9:38 | lulusha |  Co chystám a co se děje...
takže vážení a milý...chystám povídku která se bude jmenovat ,,Limonádový Frankie"
bude to asi krapet delší..no na 4 díly nejvíc no...ale..bude to vyprávět buď Frankie a nebo nevim kdo..prostě.. budou tam i dívky o kterých se jeden a druhej zamilují...je to na úkor povídky ,"limonádový JOE" al e nebojte nakonec Frank skončí stím druhým..teda vlasně ne..no uvidíte sami..nechte se překvapiti..

servus Lulusha (nemocný fizicky a psychicky) hihí

Psací stroj 3

21. září 2007 v 9:34 | Lulusha |  -->Psací stroj
Po delší době ani nevím jak dlouho sem nic nenapsala..asi 5 dní...no nic tak píšu 3 díl,sem doma sama a sem nemocná takže mám pěknej klid a rýmu a další příznaky nasvědčující ptačí chřipku či ouplně obyčejnou chřipku,jelikoš mám rozklepaný ručky tak promiňte za překlepy...
děkuji za pochopení

Gee´s POV

Tak a sme doma...,,Kde sou kluci?" zeptal se mě Jepha..tyjo jak to mám asi vědět když sem přišel sním ,,nemám ponění" brouknul sem s úsměvem...Jeph se pousmál a odkráčel si to do svýho pokoje a já sedím venku a poslouchám Volkmana(nemám ani páru jak se to píše...)ááá kurva..bože to ne..sakra...víte co se mi stalo? něco úplně strašnýho poslouchám Irona Maidena a ta kazeta se mi zamotala..moje jedinný originální kazetka..né..už už sem natahoval že budu brečet když vtom..

promiňte

19. září 2007 v 14:00 | lulusha |  -->Kecy
tááák teda ...promiňteže mi tu dlouho nic nepřibývá ale mám školu(bohužel) a za známky sem nemohu takže sem tu tjně dokud máti nepříjde..
takže je možný že se sem dohrabu tak za rok...

s láskou Lulusha ...