Chtyré dítě 5 (pokračování)

10. září 2007 v 18:59 | Lulusha |  -->Chytré dítě
Jé promiňte já sem tamto dala nechtíc zveřejnit místo ,,do rozepsaných,, takže tady je pokračování 5 dílu.

Nevěděl sem co říct a najednou mě pohltila panika..co když mě chce zase ublížit? Využít mě?Pohrát si s mými city?Vyhrabal sem se zjeho obětí,z postele a chtěl sem utýct..
,,N-Nech mě"volal sem na něj když se mě ptal co se děje..bože on je naivní myslí si že mu na to skočím ne?...Tentokrát teda ne..ani náhodou..,,n-neskočím ti na ty tvoje přetvářky"
,,Gee,tamto co sem ti udělal,si nikdy neodpustím,víš...miluju tě,chtěl sem vědět zda mě miluješ doopravdy,zda ke mě něco cítíš..v očích se mu zablejsky slzy.Sakra Gerarde přece nejsi žádnej měkouš,ty mu na to neskočíš,...nebo jo?Sedl sem si zpět na postel.,,Franku?" ,,N-No?" ,,Chtěl si mě zabít?"věděl sem že to tak je,že mě chtěl zabít.,,Já-já" ,,takže jo!!!!!!!"dořekl sem za něj a pomalinku se připravoval na histerický záchvat(já ho mívávám taky),,Franku vypadni"v očích mě pálili slzy...,,Gee.. ne neopustím tě,nejsi úlně zdravý"co teď?nemůžu ho zase vyhodit potom jak se o mne staral..ale zato co mě způsobil, bych měl,měl bych mu jednu vypálit přímo do toho jeho roztomilýho nepoškozenýho ksichtíku aby věděl jak to bolí,jak mě to bolelo,tím jak mě ubližoval jeho jedinným zhnuseným pohledem jeho špatným slovem proti mě,jeho škodolibostí,výsměchům a dalším zkurveným věcem co mě poznamenali..
,,Gee,máálem si umřel"
,,C-co?"
,,Kvůli mě si mohl umřít, a a já ti nepomoh, byl sem slepej a debil,...nevim proč sem to udělal." jeho zaschlé cestičky na tváříchpo slzách byli zase lesklé a suché nebyli(ježiš nějak sem se do toho zamotala)


takže 6 díl se chystá na zítra a já jdu na Dental chair 2
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co vás baví nejvíce číst?

Frikey 7.8% (25)
Waycest 9% (29)
Frerard 55.3% (178)
Bobrank 5.9% (19)
Bee 6.8% (22)
heh jak se řekne Gee a Ray?.. 11.2% (36)
Grupáče 4% (13)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama