Psací stroj 2

16. září 2007 v 18:19 | lulusha |  -->Psací stroj
Fee´s POV

tak je musím seznámit.....,,Gee,pojď sem" Gee opětavě přiběhl a já je seznámil..viděl sem jak Jepha kouká pořád poo Gerardovi ale nějak sem si toho nechtěl všímat..,,Tak co kluci půjdeme si zahrát fočus?"Gee se na mě zarazeně podíval,,Franku promiň,ale po týhle dlouhý cestě bychom si chtěli,odpočinout?Zavedeš nás do našeho pokoje?"chjo tak sem je zavedl do pokoje pro hosty a Gee zůstal sedět venku..

Gee´s POV

Když sem podával Jephovi ruku tak sem se málem složil k zemi...ten kluk je opravdu zajímavej..ne není Gee není...Najednou mi někdo položil ruku na ramano..a jak sem byl tak zabrán do přemýšlení tak sem tak nadskočil že ta osoba se taky lekla a nadskočila taky..,,Eh sorry" Jepha ,,ne nic...jen sem se tě lekl" ,,Eh..prosímtě nešel by si mi tu ukázatto nový golfový hřiště?"jééé on taky hraje Golf a né jak ta růžovka Frank jen fotbal..

Berťas´s POV

Jéé a už sme tu..je tu celkem pěkný počasí a elkově je tu pěkně..přilít knám nějakej růžovej střeštěnej kluk..jak kouká tak Jephův bratránek..s nějakým jehokámošem Gerardem jak se nám představil...Frank vypadá dobře..teda až na to že má růžový kolo co stálo opřený a omítku jejich domu...nejdřív sem myslel že to kolo je jeho sestry a nakonec ne ..šli sme si s Jephou uklidit věco do pokoje kam nás zavedl Frank ..Jeph se někam vypařil a já tam zůstal stím panákem..no není špatnej..potetovenej a má pierc ve rtu..

Frank´s POV

Jéé tenhle Bert teda Robert se jmenuje je opravdu pěknej...Má žlutý tričkoo a černý tříčtvrťáky a ktomu modrý botasky a ponožky bílí vytáhlý skoro až po kolena..Strašně se mu to všechno k sobě hodilo..,,Je tu něco k pití?" zeptal sem mě a já mu nabídlu Colu, přikývl a oba sme vypili celou dvoulitrovku coly...Gee ji moc rád nemá,ale což on radši něco tvrdýho...

Mezi Geem a Jephou

,,odkud vůbec jsi? zeptal se Gee
,,Z takovýho malýho městečka daleko odsud...6 hodin letadlem"
,,Tyjo,já letadlem neletěl už od svých 6 let"
..takže míň jak 6 mu nebude.. pomyslí si Jeph
,,a kolik ti vůbec je?"zeptá se Jepha Geeho
,,16..ale na jaře mi bude 17"
,,aha..."odpoví Jepha
,,proč,si to chtěl vdět?"zeptá se ho přitroublý Gerard pan Golfista..hihi

Berťas ´s POV

Tak už si s Frnkem povídám nejmíň 20 minut a ještě mě to neunavuje..kupodivu..povídá o Gerardovi o škole o Rodině..Až sem ztoho usnul---

Frankie´s POV

Povídal sem Bertovi o všem ,až chudák usnul..tyjo to je žůžo..napadlo mě, co ho třeba nepřekvapit?Celého sem ho svlékl až teda na spodní prádlo..spal jak miminko.. a oblíkl mu moje růžové tričko,ale ještě před tím sem se musel podívat na jeho...na jeho...jeho tetování...ná tam nějakýho ufonka..je mi simpatickej, myslím ten ufonek..tak sem mu řekl svoje úmysli (ufonovi) on něprotestoval a tak sem ho oblíkl celého (berta) do růžového oblečení)

Gee´s POV

,,A jsme tu" vykřikl sem když sme dorazili na onen místo..,,tohle je nae nové golfové hřiště" ,,oh nějak veliký ne?" optal se mě -Jeph...,,jo je má 20km čtvečečních..,,Uh.tyjo..pěkný..nezahrajeme si třeba navečer?" ,,Jo,super,alespoň nemusím běhat s Frankem za tím kulatým nesmyslem " Jeph se pousmál a pomalu sme se vraceli domů..vždycky sem se kouknul zkrz jeho tunel na druhou stranu... bylo to úžasný..

Frankie´s POV

OH..jak mu to sluší..ještě víc než před tím..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co vás baví nejvíce číst?

Frikey 7.8% (25)
Waycest 9% (29)
Frerard 55.3% (178)
Bobrank 5.9% (19)
Bee 6.8% (22)
heh jak se řekne Gee a Ray?.. 11.2% (36)
Grupáče 4% (13)

Komentáře

1 bloody kisses bloody kisses | Web | 16. září 2007 v 18:26 | Reagovat

huhuhhhuhhhhh haluzeee!!! zacala som sa smiat a z obyvacky ze si mam ist radsej ist umyt vlasy...... no klop klop je*em to..... chce sa mi citat.... ^_^žúúúúúžo lubi sa mi som zvedava ako to bude dalej!!!

2 Majenka Majenka | 16. září 2007 v 18:59 | Reagovat

Tak ten tunel me dostal XD... fakt dobry ;)

3 Dee Dee | 16. září 2007 v 21:12 | Reagovat

kvííííííííííík já mám křeč v lícních svalech......

4 Linka Linka | Web | 18. září 2007 v 18:35 | Reagovat

heh, lásko, ty máš teda dost XD

se tu řežu jak blbá XD

5 Matty Matty | 9. října 2007 v 17:06 | Reagovat

twe to je síla prwní potetowanej 13 letej Frank paq ..takže míň jak 6 mu nebude.. pomyslí si Jeph xD paq růžowej Betr a sympatickej ufóneq (teda musim se přiznat že cejtim taqy občas sympatie k wěcem bo tetowáním xD ) a ještě kouknul zkrz jeho tunel na druhou stranu xD xD xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama