Sme tu stejně doma,jako Vy!! 1

22. září 2007 v 21:04 |  -->Sme tu doma stejně jako VY!
Gee´s Pov
Zase si takhle ležím na posteli a je přibližně 7 hodin večer a poslouchám nějaký to vrtání a rány a takový ty zvuky co vycházejí z nářadí a těch věcí při stěhování…já sem už nějakakej ten měsíc abstinent a nikdy mě nic nevytočilo tak abych se napil nějakýho toho alkoholu,v tomhle domě bydlí dvě rodiny pak já a teď se vedle mýho bytu stěhuje nějaká hysterka s nějakým chudákem manželem..tak sem se ztoho ruchu z vedlejšího bytu tak rozrušil že sem se napil..a pak zas až sem jí celou vypil..sem debil já takovej abstinent a já se napiju po 3 měsících usilovné práce kvůli kravině která se dala normálně přežít…asi po hodině..sem se tak naštval že zaťukal na zeď aˇž mi mále spadnul strop na hlavu…chvíli to ztichlo..už se mi zavírali oči že budu spát a ono ouha byl slyšet histerický výkřik ženy

,,Franku to nemyslíš vážně,dělej vrtej…." A to už ve mně všechna hořkost vůči nim vybuchla a ten alkohol co sem měl v sobě vyprchal a já vyběhl z bytu a chtěl sem zazvonit na zvonek…byl celej růžovej a na něm napsáno IERO…bál sem se na něj zazvonit teda spíš sáhnout..tak sem rychle dlouze zazvonil..asi po 10 minutách vylezla nějaká bečka ze dveří..mimochodem byla to žena….já na ní hezky pomalu a slušně sem se zeptal jestli by toho teď opůl 11 nemohly nechat?….
No a copak mi milá paní IEROVÁ odpověděla?,, to teda vžádném případě, co si osobě myslíte? Vy nám teda do toho kecat nebudete sme tady doma stejně jako vy tak si tu budeme dělat to co chceme…já čučel jak puk a ona mi zabouchla dveře před nosem a ještě mi málem skřípla ruku. Tak sem se teda otočil a šel sem do svýho bytu…Sedl sem si na pohovku,uvelebil sem se a pustl TV…zrovna dávali 5 díl Harryho Pettera..
Z vedlejšího pokoje byla slyšet zas ta ženská a křičela na toho Iera,že se teď na televizi koukat nebude,že musí pracovat…Potom se hádali kvůli sousedům bo co tam lítalo za slova…no a pak sem slyšel jak bouchly dveře..jenže vtom někdo zazvonil…ohh paní Ierová pomyslel sem si nahodil šibalskej pomstichtivej úsměv a vražebdnej pohled…zvedl sem se z pohovky a kráčel si to houpavou chichotavou chůzí ke dveveřím..otevřel sem je a stuhnul….přededveřmi stál nějakej kluk no kluk byl to asi manžel paní Ierové..,,dobrý večer..já sem Iero,Frank Iero.."pohodil na mě slovy potm co sme na sebe asi 3 minuty zírali jak bůh ví jaký hipnotéři,,já sem Gerard Way a podali sme si ruku"měl tak krásný hnědý hluboce zamyšlený oči(nevím jak sem na tenhle výraz přišla,ale je to sice nesmysl,měse však líbí)
Stále Gee's Pov

Jak sem mu tak koukal do těch jeho krásných očí, tak sem si uvědomil, že určitě nepřišel jen proto, aby se mi představil. "Eww... a co vlastně potřebuješ?" jo jasně, nic inteligentnějšího ze mě vážně vypadnout nemohlo. Viděl jsem jak Frank sklouzl pohledem ke špičkám svých bot. "Víš.. já.. se chtěl jen omluvit za to, že děláme takový bordel tak pozdě…" a dál provrtával pohledem podlahu… "No to je v pohodě" ani nevím proč sem to řekl, i když to nebyla pravda. Kvůli tomu nehoráznýmu bordelu teď budu muset začít abstinovat…ZNOVA. Frank jenom zvedl hlavu a krásně se na mě usmál, myslel sem, že se rozplynu… Ten jeho úsměv, to bylo něco úžasného… nejde to ani slovy popsat. "Víš já vlastně sem nepřišel jen kvůli tomu…"vypadlo z něj.
,,no? povídej!" jej tohle sem říct nechtěl...,,no víš..já ..no nevim jak to říct!" bože že by mě miloval už dřív než mě vůbec poznal? a věděl že vůbec existuju? ,,no víš..Jam měě nenechá koukat na Harryho...nemohl bych se koukat u tebe? Teda pokud ti to nevadí?!" škoda..ale tohle je taky dobrý ,,Jistě ,že můžeš,stejně sem se na něj taky chtěl koukat.." kecám nechtěl ,chtěl sem spát,ale když je tu tohle pokušení..nedá se odolat...,,Tak, běž do obýváku ,přinesu nějaký popkorn a něco k pití" ,,eh..to nemusíš Gerarde" ,,Musím,jsi můj host a má povinnost je ,abych tě pohostil" i kdyžbych tě pohostil chlapče úplně jinak než to bývá..ne Gerarde nemysli zas na Sex ..ty hovado Prasácký...šel sem ko kuchyně a slyšel sem znělku Harryho..Popal sem popkorn a hrnul sem se za Frankem...On tam stál před televizí..bože ,,proč si nesedneš?" ,,Víš bylo mi to blbí" on je tak mile roztomile milej ,,Buď tu jako doma" ,,Okay" už to je asi hodina co koukáme na Pottera a celou dobu po sobě šilháme a najednou Frankie......
pokračování příště..
Mám novýho pomocnýho autora autorku teda...takže tu začnou přibývat články i od ní i semnou
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co vás baví nejvíce číst?

Frikey 7.8% (25)
Waycest 9% (29)
Frerard 55.3% (178)
Bobrank 5.9% (19)
Bee 6.8% (22)
heh jak se řekne Gee a Ray?.. 11.2% (36)
Grupáče 4% (13)

Komentáře

1 Nelka Nelka | E-mail | 23. září 2007 v 19:30 | Reagovat

Supr, jen škoda že je Frak ženatej. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama