Sme tu stejně doma,jako Vy!! 3

23. září 2007 v 15:03 | Majenka+ Lulusha |  -->Sme tu doma stejně jako VY!
Fee's Pov
Zrovna se mi zdál sen o tom, jak se s Jam rozvádíme a já skáču radostí, ale moc dobře sem si uvědomoval, že to prostě není možný. A pak se v tom snu objevil Gerard (necekane XD) a políbil mě. Jen přitiskl své rty na ty mé, ale mě to připadalo jako kdyby to bylo něco víc… A potom sem se probudil. Gee vedle mě seděl a byl nějaký nesvůj, i když to se mi asi jen zdálo. "Eh.. Gerarde?" "N-no?" "Asi už bych měl jít… film už stejně skončil" jo skončil a já z něho nic neměl… bohužel. I když ten sen taky stál za to. Gerard se na mě ani nekoukl.

Jen mi řekl, že to je asi dobrý nápad, že mě budě manželka už hledat. Zdálo se mi to, nebo když to říkal byl nějaký smutný??? To se mi muselo zdát…Tak sme se společně zvedli a já se zastavil ve vchodových dveří. "Sem rád, že sem tě poznal Gee.." "Jo to já taky Frankie". Nad tímhle oslovením sem se musel pousmát. Znělo to tak hezky. Chvíli sme tam jen tak stáli a koukali na sebe, jakoby sme chtěli něco říct nebo snad udělat.

Neuděli...asi je to škoda...,,Tak čau" ještě sem mu řekl než sem se zratil za našimi zavřenými dveřmi...šel sem potichu aby si mě Jamia nevšimla,že sem byl tak dlouho pryč a že sem vůbec někde byl..Viděl sem jí ..seděla na křesle a spala..bohu dík..z pusy jí tekla slina a mě se dělalo blbě...Vešel sem do ložnice svlékl se a lehl si do té hromady igelitů a peřin...,,Franku stávej,dělej"nééé Jam..posadil sem se a koukal na její uslintanou košily....bylo už 6 hodin ráno..,,Chci tě Franku" né toho sem se bál..bože můj pomoz..sedla si na mě obkročmo a začala mě hladit po břiše...,,crrr" díky bože..zvonek..,,Kdo to zase ootravuje?" sklepal sem jí zesebe a šel otevřít.,,Ahoj Franku,nezbudil sem tě?" jé ,,Ahoj,né nevzbudil Gerarde..potřebuješ něco?"můj zachránce...,,no ani ne..vlastně jo..nešel bys semnou večer do kina?On brácha se svou přítelkyní nemůže tak mě napadlo..jestli nechceš vzít ženu a jít semnou?!"Jam? nikdy..chudák Gee koukal na mě jak na zjevení protože sem tam stál jen v boxerkák..,,N jo šel bych rád ,ale bez Jam" ,,Okay ..super..já teď letím do práce ,příjdu v šest a kino je od osmi tak buď o půl osmí připravenej jo?" ,,okay..čáu" zavřel sem dveře a šel do tý zhouby lidstva..za Jam...,,Miláčku kdo to byl?"Věděl sem, že tahle otázka příjde, ale i tak sem se ji bál. Musím rychle vymyslet nějakou výmluvu. "Eww…to… to byl soused" Koukla na mě podezřívavým pohledem "A co chtěl??" Tak a je to tu. Rychle Franku vymysli něco.. " On chtěl… chtěl se seznámit a…" "A??" "A pozval mě na pánskou jízdu, která se prý dneska koná.." panebože prosím, ať se nenaštve.. "Víš já sem mu říkal, že bych tě vzal sebou, ale on říkal, že to nejde, že tam smí jen chlapi.." Koukla na mě trošku smutně a pak jen řekla "No nevadí lásko, my si to teď vynahradíme.." A k*rva…. Jen doufám, že to kino bude stát za tohle trápení….

Gerard's Pov

Trnul sem nad tím, co mi chce. "Asi bych už měl jít… film už stejně skončil" trošku mi to bylo líto. Chtěl sem, aby tu se mnou zůstal a snad možná i to, aby nějak zareágoval na tu pusu. Jsem prostě blbej, co sem si myslel, že mi skočí do náruče?? Vždyť má ženu… Šel sem ho teda vyprovodit ke dveřím. Rozloučil sem se s ním, ale i když sem chtěl něco udělat, prostě sem nemohl. Neměl sem odvahu. Zbytek večera, teda spíše rána, sem přemýšlel nad ním. Nad Frankem. A pak mě to napadlo. Někam ho pozvu, třeba do kina nebo tak. A může vzít i tu svou Jam. Rád ji poznám, nebo spíše bude se přetvařovat, že rád. Zašel sem teda ráno za ním. Otevřel mi jen v boxerkách. Můj pohled automaticky sklouzl dolů… Gerarde, kam se to diváš?? Rychle sem se mu podíval zase do očí, snad si toho nevšiml.

Trošku sme si popovídali a pak řekl že půjde..bez ní..bez Jam..super...tím líp..Rozloučili sme se a já šel do práce a on za svou manželkou..Šel sem cestou do práce jako každý den..když vtom se předemnou objevila partička bezdomoců a tenisovejma raketama v ruce...oou...,,Dej šem plachy..."bože ten dědek neměl zuby a já peněženku...co třeba utýct Gerarde?,,No tak bude to?" promluvil druhý..mladší a už se šinuli ke mě..,,j-já nemám peníze",,nekešej.."zase ten dědek..jenže sem nemohl ani utýct..obestoupili mě...,,Prosím nechte mě.."řval sem na ně..ale oni neposlechli a už si to hnali po mě..dostal sem jednu do břicha od nějaký vychrtliny smradlavý co měla na sobě pytel..Dostal sem další dvě rány do obličeje od nějakýho pidimužíka a pak sem upad nazem...kdyl sem si hlavu rukama..jin to zřejmě nedělalo problémy a rasili mě záda ..žebra ..páteř ...hajzlové..pomalu se mi povedlo vyklouznout..a tak sem se jim schoval za jednou popelnicí..proběhli okolo mě a nevšimli si mě...Krev mi stékala z obočí na nos a z nosu do úst...takhle do práce nemohu..celé sako sem měl roztrhané a jak koukám tak i kravatu mě ukradli..svině...pomalu sem se zvedl ,rozhléhl zda nejsou poblíž a vydal sem se zpět domů..Ty kurvy mě asi zlomili ruku.a jestli nezlomili tak rozdrtili..šel sem po schodech našeho domu a snažil sem se potichu..při každým kroku to v některý části mýho křuplo a bolest se mi dostala až do hlavy...musel sem si sednou..,,Jo,vím..rohlíky,nějaký maso..Jam víš že nejím maso"..,,Ale budeš ho jíst,podívej se na sebe jak vypadáš" slyšel sem z vrchu Franka jak se hádá s Jamiou..

hihí ..zachvíli tu bude pokračování..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co vás baví nejvíce číst?

Frikey 7.8% (25)
Waycest 9% (29)
Frerard 55.3% (178)
Bobrank 5.9% (19)
Bee 6.8% (22)
heh jak se řekne Gee a Ray?.. 11.2% (36)
Grupáče 4% (13)

Komentáře

1 Nelka Nelka | E-mail | 23. září 2007 v 19:54 | Reagovat

Chudak Gee, ale taky Franky. No jestli tady zítra nebude pokračování tak zešíkím.

2 adriana adriana | 6. ledna 2008 v 11:38 | Reagovat

Jam taková megera chudáček Fee

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama