Sme tu stejně doma,jako Vy!! 4

24. září 2007 v 19:47 | Lulusha + Majenka |  -->Sme tu doma stejně jako VY!
Stále Gee´s POV
Nechtěl sem poslouchat, ale moje zvědavost nakonec zvítězila. Jejich hádka se pořád stupňovala a já sem mohl slyšet proč se vlastně hádají. Zatajoval sem dech, i když sem věděl, že mě přes ten řev, nemají šanci slyšet. "Ale Jam moc dobře víš, že jsem vegetarián!!!" "To mě nezajímá, budeš jíst to, co JÁ budu vařit!" Panebože, nechápal sem jak si to od ním může nechat líbit a co víc, nechápal sem jak si takovou fúrii mohl někdo vzít. Chudák Frankie.. Najednou se otevřeli dveře a ven vyletěl Frank. Vypadal, že brzo bude prskat vzteky. Jenže když mě uviděl sedět na schodech, zarazil se.

Frakie's Pov
Tak sem si opět musel odbyt svy manželské povinnosti. Jam byla spokojená, ostatně jako vždy dosáhla svého jen já se na ní nudil a poskakoval sem jak sem mohl a ani se mi nepostavil..a orgasmus se nedostavil. Pak mě poslala na nákup, nestěžoval sem si, aspoň odsud na chvíli vypadnu. Začala mi diktovat co mám koupit: "Takže vem rohlíky, nějaké ovoce a maso.. Franku! Ty mě vůbec neposlouchaš! Víš co máš koupit?" "Jo vím, rohlíky, nějaký maso.. Jam víš, že nejím maso".. "Ale budeš ho jíst, podívej se na sebe jak vypadaš!"Pomalu sem už začínal zuřit. Obzvlášť potom, co mi řekla, že budu jíst to co ona chce. Naštvaně sem vyletěl ze dveří a zabouchl za sebou jak nejvíc to šlo. Ale pak sem se zarazil. Na schodech seděl Gerard,,Co-Co se ti stalo Gee?"seděl tam jak tělo bez duše,vystrašeně na mě koukal a byl skoro celej od krve,už vůbec nevypadal jako před tím..tak upraveně,..kravatu už vůbec neměl,,No, nic..to nestojí za řeč" ušklibnul se a vstával ze země,,Ale jo stojí"odhodil sem tu síťovou tašku na nákup na zem a pomohl mu vstát...,,P-prosím pomůžeš mi do bytu?" ne asi ,,Jistě a moc rád"tyjo toho Gerarda mě bůh seslal ..už po několikáté mi pomohl před Jam a jejímy útrobami .Konečně sme se dohrabali nahoru a já odemkl ..,,Děkuju Franku,měl by si jít na ten nákup" ,,Ne takhle tě tu nenechám" ,,Ale jo, já to už zvládnu..ale ty bys to pak nemusel přežít..tvá manželka tě za to zabije..alespoň to tak vypadá" tyjo jak to všechno ví? Asi slyšel náš méňě příjemný rozhovor.Né že by sme v poslední době tyhle "debaty" nevedly často. Už to není takové, jaké to bylo, když sem se do ní zamiloval. Už to nebyla ta samá Jam. A s tou novou Jamiou sem neměl skoro nic společného. Bohužel.. nebo snad bohudík??"No Gerarde, myslím, že s mojí ženou to už horší nebude, takže tu klidně zůstat můžu, a co víc, chci ti pomoct." Koukl na mě děkovným pohledem a chtěl zavřít dveře, ale když se otočil, bolestivě sykl a spadl na zem. Byl na tom vážně špatně. Zohl sem se, že mu pomůžu vstát. Dotáhl sem ho na gauč do obýváku a ani nevím, jak se mi to povedlo. Gee si pomalu sedl a drzel si ruku, asi ji měl zlomenou. "Gerarde, kde tu máš lékarničku? Nebo něco, čím tě můžu aspoň trochu ošetřit??" "Je pod umyvadlem v koupelně." Zvedl sem se, že pro ni zajdu, ale Gee mě zastavil. "Víš, chtěl bych ti poděkovat za všechno, co pro mě děláš.." Panebože, když to říkal, vypadal tak krásně, i když byl samá modřina a byl zašpiněný od krve.
Pomalu sem začal pochybovat,zda sem ještě normální,a zda sem vůbec ještě na holky..Co když sem ale nikdy na holky nebyl?No to je teď fuk..Vzal sem lékárničku a zas procházel zpět okolo těch fotek...Postupně sem začal chápat proč Gee bydlí sám...Došel sem k Gerardovi kterej zhluboka vydechoval...,,Gee? Nechceš radši abych tě vzal do nemocnice?"dobrej nápad..ale já nemám řidičák..,,Ne dobrý..to zvládnu"ufff...,,Pomalu sem ho svlíkal ze saka a sundával sem mu aj košily dokonce..měl krásný tělo..Ale jedinný chyby byly ty jizvy..Jizvy?vždyť se mu něco stalo před chvílí né před měsícem či dýl? Podíval sem se na Gerarda..odvrátil pohled zmých oči,přičemž sem pochopil že mi asi neřekne proč a kdo mu to udělal...Jemě sem prsty přejel přez jeho hruď..celý se zachvěl...Vzal sem kysličník a pomalu mu ho nalíval na rány..sykl..,,ššš..bude to zachvíli dobrý"uklidňoval sem ho..Když sem ho ošetřil usoudil sem že bude nejlepší,když si Gerard půjde lehnouti a vyspí se ztoho..em ho do poslete ,,A co to kino?" ,,Odložíme to na jindy jo? V tomhle stavu nikam nemůžeš,a už vůbec né do kina.." naklonil sem s nad něj jako že mu dám pusu,ale pak sem si uvědomil,že to není moc dobrej nápad a tak sem si zase sednul ,,počkám tu ,až usneš a pak půjdu nakoupit a vrátím se sem tě omrknout zda si v pořádku ano?"

Gee's Pov

Málem sem přestal dýchat, když se ke mně přiblížil. Měl o mě starost. Nevím proč, ale měl sem radost.. Vlastně vím, na tomhle chlapovi mi záleželo víc, než by mělo. Dělal sem, že se mi nic nestalo, nechtěl sem ho zdržovat, aby se na něj jeho žena zase nerozčílila. Nakonec mi pomohl do bytu. Jenže, když sem chtěl zavřít dveře, ztratil sem rovnováhu a bolestivě dopadl na zem. Frank po mě jen lítostivě koukl a pomohl mi na gauč.
Řekl sem mu, kde je lékarnička a dodal: "Víš, chtěl bych ti poděkovat za všechno, co pro mě děláš.." prostě sem mu musel poděkovat. Tak krásně se na mě usmál, odešel a za chvíli se vrátil. Pomohl mi ze saka, a když mi sundával košili, cítil sem, že to za chvili nevydržím, a rozplynu se štěstím. A pak mi přejel prstem přes jizvy na hrudi. Trnul sem, ne strachy, ale tím co se bude dít dál. Frank mi ošetřil všechny rány a pak mě uložil do ložnice. Kino sme odložili na jindy. ,,Počkám tu ,až usneš a pak půjdu nakoupit a vrátím se sem tě omrknout zda si v pořádku ano?" Panebože, on je DOKONALÝ. Má o mě takovou starost a já bych ho nejradši zatáhl tady do téhle postele. ,,Jo jasně… a ještě jednou díky Frankie." A pak už sem se propadal do své vlastní fantazie a po chvíli sem usnul.

Cítil sem cizí ruku na té své..ruce...otevřu oči a on to Frank..,,Dobré ráno!"co? ,,To už je ráno?" pomalu sem se protahoval a jednu ruku měl stále ve Frankový ruce...,,Jak ti je?" optal se mě s velkým zájmem vědět jestli sem v pořádku..jak jinak že?..,,No už mnohem líp.."pustil mi ruku a podal mi čaj co udělal ,,na napij se.." napil sem se..horká tekutina mnou projela jako ostří nože srdcem..tročku mě zabolel žaludek ale vypil sem to celý..,,Děkuju" zašeptal sem...,,já ti děkuju,zato ,že nemusím být s Jam..",,Tak proč se nerozvedete?",,no já bych chtěl,ale ona ten papír ani za nic nepodepíše,ona mě má jako otroka...nebaví mě sní už vůbec nic"trochu sem se uchechtl ,,Vůbec nic?" ,,Ani se mi nepostaví"božéé chudák Frank ,,No tak to seš na tom hodně špatně...taky komu by se posstavil při pohledu,bez urážky, na takovouhle na takovou ŽENŮ"Frankovi se draly slzy do očí..,,Promiň" pískl sem ,,né, já nechápu jak sem jí někdy mohl miloval" posadil sem se a obejmul ho..krásně voněl,pohladil sem ho po zádech ,zachvěl se...,,Něco stím uděláme jo?" musel sem mu navrhnout i když sem věděl,že stím nic dělat nejde" ,,Okay " špitl a dýchal mě dál do krku...Začal mi jezdit rukou po zádech a pod tričkem...ať tohle nedělá..jinak se neudržím...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co vás baví nejvíce číst?

Frikey 7.8% (25)
Waycest 9% (29)
Frerard 55.3% (178)
Bobrank 5.9% (19)
Bee 6.8% (22)
heh jak se řekne Gee a Ray?.. 11.2% (36)
Grupáče 4% (13)

Komentáře

1 Dee Dee | 27. září 2007 v 17:28 | Reagovat

kurva holka tohle je svělý!!!

2 Pája Pája | Web | 6. října 2007 v 2:05 | Reagovat

Ty tý Jam teda dáváš ..ale jinaak good !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama