Sme tu stejně doma,jako Vy!! 5

28. září 2007 v 10:37 | Lulusha + Majenka |  -->Sme tu doma stejně jako VY!
Přidávám kousek story...
Fee's Pov

Ještě jednou mi poděkoval, lehnul si a za chvíli usnul. Když sem se na něj díval, uvědomil sem si, že mi přirostl k srdci. Doufam, že jako kamarád. Vstal sem a s posledním pousmátím na spícího Gerarda, sem vzal tašku a odešel do obchodu. Cestou sem se málem ztratil, protože mi vrtalo hlavou posledních 24 hodin. Poprvé za svůj život sem byl rád, že sem přistoupil znovu na stěhování, protože jinak bych neměl to štěstí a nepotkal Geeho. Když sem zaplatil za nákup, vydal sem se zpátky domů, za Jam.

Potichu sem otočil klíčem v zámku a doufal, že není doma. Samozřejmě že byla. Omluvila se mi za všechno a pak mi oznámila, že když já jdu na pánskou jízdu, tak že ona nebude trčet doma a půjde taky ven. Neprotestoval sem. Za hodnou chvíli sem se vydal zpátky za Gerardem. Ještě spal, tak sem si lehnul k němu. Probudil sem se až ráno, vstal sem a šel sem uvařit čaj. Když sem se vrátil do ložnice, chytnul sem ho za ruku a Gee se pomalu začal probouzet. ,,Dobré ráno!"řekl sem mu ,,To už je ráno?" byl asi překvapeny, že tak dlouho spal. Zeptal sem se ho, jak mu je. Prý dobře, to sem vážně rád. Strašně sem se o něj bál. Po rozvedení mé manželské situace, sem si uvědomil, že už ji nemiluju. Gee se posadil a objal mě. Panebože, ať už to nedělá, protože moje srdce bije jako zběsilé. Neudržel sem se a rukou mu začal jezdit po zádech a pod tričkem.. Zdálo se mi to nebo se zachvěl? Bylo snad MNOU??

Gerard´s POV

Začal mi jezdit pod tričkem po zádech...Moje tělo se roztřáslo..Můj dech se zrychloval...Tep mýho srdce narážel do řeber a do plíce...Políbil sem ho na krk...pro změnu sme se třásli oba..né zimou..ale vzrušením...alespoň na mé straně...Pomal mě od sebe odtáhl...ale né na moc dlouho..Přitáhl si mě zpátky a jemně,opravdu jemně mě políbil,asi aby mi neublížil,nebo se bál že mu ublížím já,nebo jak zareaguju..mě se to zamlouvalo...Jemu v podstatě taky...stáhl sem ho k sobě na postel...líbali jsme se,hladili..pak ale Frank si nečekaně sedl...,,Je to dobré,co děláme?"posadil sem se k němu..,,myslím že ano...teda pokud cítíš ke mě to stejné co já k tobě?!" věděl sem že řekne ne ,ale i přesto sem doufal vto že žekne že mě miluje...,,Víš Gee, měl bych si to pořádně promislet,to co ti teď opravdu řeknu..."věděl sem to...nemiluje..,,Franku,pokud mě teď řekneš že mě nemiluješ,že si to chtěl jen s klukem vyzkoušet,tak já to pochopim..pokusim se na to všechno zapomenout a můžeme zůstat jen přáteli..." kéž bych mu teď viděl do hlavy..věděl co si myslí, věděl jestli mě miluje nebo to chtěl jen zkusit...,,Miluju tě" cože? slyším dobře? ,,Jo Gerarde miluju tě...miluju tě .." otočil se na mě a začal mě líbat..dotýkal se mého těla tak jemě že mě to blelo víc než by se mě dotýkal hrubě..
Frankie's Pov

Udělal sem to. Ano, řekl sem mu to. Řekl sem mu, co k němu doopravdy cítím. A jak se zdá, on cítí to samé ke mně. Po tomhle vyznání sem se k němu otočil a vrhl se na ty jeho krásný červený rtíky. Samozřejmě něžně. Dotýkal sem se ho jemně po hrudi a líbal ho. Bylo to něco úžasného. V každém polibku, který mi opětoval, sem cítil lásku. Chtěl sem ho. Teď a tady. Ale nechtěl sem mu ublížit, jinak bych všechno zkazil. Gerard obtočil moje ruky kolem mého pasu, chytl mě za lem trička a sundal mi ho. Naoplátku sem mu pomohl z toho jeho svržku od pyžama (XD haha představte si Geeho v pyžamu). Zasypávali sme se polibky a já sem cítil jeho ruce, jak se pomalu přesouvají na moje boky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co vás baví nejvíce číst?

Frikey 7.8% (25)
Waycest 9% (29)
Frerard 55.3% (178)
Bobrank 5.9% (19)
Bee 6.8% (22)
heh jak se řekne Gee a Ray?.. 11.2% (36)
Grupáče 4% (13)

Komentáře

1 Dee Dee | 28. září 2007 v 14:21 | Reagovat

žuuuuuuuuužo....prvotřídní.......

2 Nelka Nelka | E-mail | 28. září 2007 v 20:30 | Reagovat

super no proste super, sem zvedava jestli to vydrzi do dalsiho dilu a pls nedelej v dalsich dilech velke zvraty

3 Pája Pája | Web | 6. října 2007 v 2:10 | Reagovat

OMFG rychle pokrááčko................prosííím......smutně koukám!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama