Could I? Should I? 4

16. října 2007 v 21:21 | Lulusha @ Pája |  -->Could I? Should I?
Fee´s pov
Když Gee opustil sprchu, sesunul jsem se bezvládně na studené a mokré dlaždičky. Cítil jsem ještě pořád jeho dotyky a polibky. Proč je ten člověk tak nevyspitatelnej? Jednou se ke mě chová jako ke psovi, podruhé mě div nezadusí polibky. Myslel jsem, že se mě štítí dotknout, že mu vadí mě pozdravit a najednou, najednou za mnou vleze do sprchy a já............cítil jsem se úžasně!

Opravdu to bylo nádherejch pár minut! Z přemejšlení mě vytrhlo bušení na dvěře koupelny. "Pane Iero, prosím pospěšte si, pán na vás již čeká v hale, máte na dnes nějaké plány ohledně kampaně!" rozeznal jsem hlas služebného a rychle jsem se tedy začal sušit.....Kampaň! Takže zbohem má milovaná trika a roztrhané kalhoty!!!! Smutně jsem vyšel ven a v pokoji jsem ze skříně začal vyndavat nažehlený oblek. Po chvíli jsem se zas musel podívat do zrcadla na tu ohavnost, která tam stála! Zase jsem to nebyl já..už zase jsem jen loutkou.Povzdechl jsem si a sešel do haly za starostou. "No tak pospěš Franku, limuzína čeká, věřím, že jízda v ní se ti zalíbila. Určitě si nikdy předtím v takovém autě nejel."....Zapomněl zmínit, že jsem taky nejspíš nikdy nebyl na dovolený mimo státy, nejedl jsem v luxusních restauracích, taky jsem nikdy nebyl v divadle, nevím jak chutná sushi, nikdy jsem nenavštěvoval pořádnou školu.....Ale to mi během pobytu určitě jistě připomene! Nenávidím ho !
Seděl jsem na té sedačce potažené pravou kůží,bylo mi ztoho všeho blbě...,, zítra snámi pojede i Gerard aby ste se lépe poznaly,a aby viděli moji přívrženci,že i on se snaží pomáhat" jooo jistě..A už jsme zase doma,vypálil jsem po schodech do svého pokoje,svalil se na postel a mačkal Phillipa a snažil se vymazat část dnešního dne z mých myšlenek...vtom někdo zaťukal ,,Můžu dál?" ozvalo se ze dveří které se pootevřeli ,,Ano" Michael? ,,chtěl bych ti říct,že tě obdivuji...že to všechno vydržíš s mým otcem" ,,Michaeli,proč to říkáš?" ,,Sem Mikey ,Michaeli mi říká jen otec a bratr" týjo co se všem stalo? ,,Okay..Mikey" ,,A nechtěl by si třeba ...ukázat naše stáje s koňmi?" ,,Jooo..a moc rád..ale jestli by ti nevadilo..tak se převleču do svého oblečení...v tomhle kvádru se totiž nedá ani chodit"
Byl jsem rád, že za mnou Mikey přišel. Cítil jsem se zas o něco líp a hlavně už ne jako LOUTKA !!! Tenhle kluk se mnou ke koním chtěl jít, protože mu nevadilo kdo doopravdy jsem a chtěl být mým přítelem. ...Konečně jsem na sebe zase hodil svoje oblíbený hadry a vyrazil jsem na dvůr. Michael, teda vlastně Mikey už tam čekal. "Tééda vypadáš o dost líp než před chvílí!" rozesmál se. Musel jsem uznat, že on taky vypadal jinak, než ho znám. Měl na sobě boty Misfits, upnutý černý kalhoty a sepraný tričko Anthrax. "Co na mě koukáš jako na zjevení, jdeme ne?!" řekl a vyrazili jsme ke stájím. "Víš můj otec koně moc nemusí ale neudělá nic s tím, že je to moje a mámina láska. Nebejt nás dvou, dávno by stáje zrušil." vyprávěl mi toho cestou ještě hodně. Šli jsme totiž dost dlouho, protože jak jsem od něj zjistil, jeho otec neměl rád ten koňskej pach a tak je chtěl mít co nejdál od domu. "Noo konečně jsme na místě! Tak tohle jsou moje zlatíčka.Co na ně říkáš?" Vživotě jsem neviděl tak nádherný koně. Vážně dokonalej pohled. "Hele Frankie jdem dovnitř, musím jim zkontrolovat seno." Vešli jsem dovnitř. Bylo to tam moc pěkný. Do dlouhé uličky na nás vykukovaly hlavy koní. ...Zvláštní atmosféra. "Víš toho o koních asi dost viď?!" zeptal jsem se ho po chvíli. "To je jasný! Miluju je.A protože toho o nich tolik vím, tak je mi jasný že tenhle hnědák potřebuje nový seno. Pojď pomůžeš mi !" šli jsme tou uličkou až nakonec a pak zabočili. "Tak ukaž co umíš Frankie. Schválně kolik sena pobereš." řekl mi a já serozesmál. Vešel jsem dovnitř a nabral plno sena. Najednou mě někdo ale srazil na zem. Cítil jsem jak mě někdo pomalu otáčí........kdo jinej než Mikey, že? Obkročmo si na mě sedl a já nechápal. "Promiň Franku, ale nemůžu jinak." řekl a sklonil hlavu k té mojí. Odhrnul mi vlasy z tváře a přejel mi prsty po tváři a rtech. Nebyl jsem schopen slova, jen jsem tak ležel.........Naše rty se setkaly. Nechtěl jsem spolupracovat, ale on.on byl tak něžnej...........Měl jsem zavřený oči a myslel na Gerarda, chtěl jsem Mikeyho ze sebe shodit, ale přemohl mě chtíč a já ho pevně stiskl za boky a přitiskl jsem naše rty silněji k sobě. Byl jinej než Gee. Už na první pohled bylo jasný, že on asi z bratříčků bude ten romantičtější, víc holčičí, víc něžnej.......jeho dotyky byly tak jemný, naskakovala mi husí kůže. Pořád mě hladil na krku a přiom líbal. Najednou jsem si ale začal připadat jako nějaká děvka! Ráno jsem ve sprše s jeho bráchou, teď s ním tady..Odtrhl jsem ho od sebe" Mikey, měli bychom, měli bychom jít, jsem po dnešku fakt unavenej." Usmál se a pomohl mi na nohy. "Chápu, otec ti asi dal zabrat! Ta jeho blbá kampaň."
Vrátili jsem se "domů" a už se podávala večeře. "No kde se touláte kluci?" řekl nám Micha...Mikeyho otec. "Byl jsem Frankovi ukázat koně otče." pronesl s naprostým klidem Mikey a posadil se ke stolu. Taky jsem si sedl. Gerard se na mě zvláštně podíval....pak na Mikeyho ....a dál se věnoval své polévce. "Luiso prosím dones nám ještě omáčku!......Luiso....Luiso no tak slíšíš mě?" zařval starosta kamsi do kuchyně, ale služebná ho neslyšela. "Já, já vám tam dojdu pane Wayi" řekl jsem a zvedl se od stolu. "Dal bych si ještě Colu" slyšel jsem za sebou Geeho. Za chvíli byl v kuchyni. Otevřel ledničku a vyndal plechovku. Letmo, aby to nikdo neviděl se ke mě přiblížil "Chtěl bych tě ještě dneska vidět! Sám!!!" dořekl to a vrátil se ke stolu. Musel jsem se na chvíli opřít o stůl. Co jsem to proboha udělal? Měl jsem to přemoct a Mikeyho ze sebe shodit....nebo, nebo ne? Líbilo se mi to s ním.ale ...musel jsem pořád myslet na Geeho.
Zbytek večeře trval snad věčnost. Bylo to hrozný sedět naproti Mikeymu a Gerardovi a nevědět, nechápat, co se to ve mě děje. Nakonec jsem se ale dočkal a všichni se po jídle začali zvedat od stolu. Už jsem tam nechtěl bejt ani minutu a tak jsem uháněl ke schodům.....¨Mikey hned za mnou. Byli jsme v dostatčné vzdálenosti od všech a já.já najednou ucítil jak mě přejel rukou přes zadek a lehce stiskl.předešel mě a pohladil na špičce nosu. Nevěřícně jsem zůstal stát a on odcházel do svého pokoje. Otočil jsem se směrem do jídelny a ..........a........Gee stál u stolu a nevěřícně hleděl mým směrem. Prudce švihl židlí a odešel z domu.........
Gee´s POV
Jak mi ku*va tohle mohl udělat? Ráno je se mnou a teď si to nejspíš rozdal s Michaelem u koní! Šmejd jeden! Hajzl! Humusák! Fuj! Je mi zle.............Do očí se mi draly slzy. Nebrečel jsem roky..neměl jsem proč.a teď? Teď brečím kvůli němu? ! Už aby byl pryč!!! Vše zas bude normální. Nemůžu se dočkat konce tejdne až, až zmizí......napořád.......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bloody kisses bloody kisses | Web | 17. října 2007 v 17:29 | Reagovat

ja ťa! ja ťa tramtadadá zabijem! POKIAĽ TU NEBUDE POKRAČOVANIE ČOSKORO, MOJA ZLATÁ, TAL ŤA ROZREŽEM NEJAKÝM SKALPELOM, MNE TO JE JEDNO! TAKTO MA NECHAŤ V ŠTICHU A NIČ SEM DLHO NEPRIDAŤ! :@ POKRAČOVANIE, VYŽADUJEM OD VAS DVOCH ÚÚÚŽASNÝÝÝCH OSÔB POKRAČOVANIE!!! JE TO JASNÉ??? NEDISKUTUJEM O TOM!!!

2 bloody kisses bloody kisses | Web | 17. října 2007 v 17:29 | Reagovat

ja ťa! ja ťa tramtadadá zabijem! POKIAĽ TU NEBUDE POKRAČOVANIE ČOSKORO, MOJA ZLATÁ, TAK ŤA ROZREŽEM NEJAKÝM SKALPELOM, MNE TO JE JEDNO! TAKTO MA NECHAŤ V ŠTICHU A NIČ SEM DLHO NEPRIDAŤ! :@ POKRAČOVANIE, VYŽADUJEM OD VAS DVOCH ÚÚÚŽASNÝÝÝCH OSÔB POKRAČOVANIE!!! JE TO JASNÉ??? NEDISKUTUJEM O TOM!!!

3 bloody kisses bloody kisses | Web | 17. října 2007 v 17:30 | Reagovat

hups... hneď dvaktát... ale to nevadí, hrozba je väčšia!

4 milk.lady milk.lady | 17. listopadu 2007 v 23:32 | Reagovat

mikey a koně zajímavý =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama