Could I? Should I? 5

27. října 2007 v 22:52 |  -->Could I? Should I?
Gee´s PoV:
jenže.co pak? co potom? až odejde? něco kněmu cítím..ale co? nenávist? lásku?něco míň či víc?!Sakra Frankie běžel nahoru poschodech a já taky...ale o chvíli déle než on..aby sme se nesetkali...Jenže než Frankie doběhl až nahoru tak zakopl a kutálel se dolů..chytl jsem ho a snažil jsem se ho vzkřísit...,,Frankie!!??" plácal jsem ho potvářích a držel jeho hlavu na mém klíně..,,Gee ježiš co se mu stalo" Mihael..taky mi zkazí každou dobrou věc co udělám..,,Cos mu udělal?" křičel na mě jak na psa... ,,Já se mu snažím pomoct!!" pro změnu křičím na něj já..a Frankie se nehýbe...Sakra ..Otec za náma přiběhl ..,,a teď tu bude muset být ještě týden ,aby si lidé mysleli,že jsme hodný a neříkali by že mu nejdřív ublížíme a pak ho vykopnem..to uděláme potom co se uzdraví"!! ,,Okay" řekl jsem smutně..otec je zlý

Frankie´s POV:
Vybíhal jsem schody když v tom my podjela noha....kutálel jsem se dolů ze schodů a zatavil se o Geeho..dělal jsem jakože jsem omdlel a čekal jsem na umělý dýchání...jenže přiběhl Mikey pak jeho otec ,,a teď tu bude muset být ještě týden ,aby si lidé mysleli,že sme hodný a neříkali by že mu nejdřív ublížíme a pak ho vykopnem..to uděláme potom co se uzdraví" kurva ..už jsem si myslel že ,že by mě mohly začít mít rádi ,,Okay" nene ne ne ne to není možný ..Gerard on se mě snaží taky zbavit...Phillipe...v duchu sem volal svou plyšovou myš která ležela nahoře na posteli...stále sem nechal zavřené oči a čekal co se bude dít..vím že kluků otec odešel ale co pak? Mikey taky odešel..Gee mě vzal do náručí..silák..odnesl mě do pokoje,když zavíral dveře, pootevřel jsem oči a viděl jsem ,že nejsem ve svým pokoji...položill mě do postele do tmavých přikrývek..pohladil mě po čele..
Gee´s POV
Položil jsem ho na postel a neodpustil jsem si jedno letmé pohlazení. Jenže pak jsem si zase vybavil Michaelovo ruku na jeho zadku. "Franku co to mělo bejt?" ..."Já, já nevím, uklouzla mi noha a ..." "Na to se neptám" zvýšil jsem trochu hlas a praštil do nočního stolku. "Gerarde, já za to...auu hrozně mě bolí hlava, nemůžem to nechat na rán...." "Ne nemůžem...chci jen slyšet co se stalo a nechám tě odpočívat" přerušil jsem Franka v půlce věty. "Sbíral jsem seno a pak..pak ..no on mě shodil a začal...začal mě líbat. Já myslel...." "Myslel si, že se to nikdy nedozvím co?" "Ne, myslel jsem při tom na tebe" Tak tohle mi vyrazilo dech. Uvnitř sebe jsem si znova opakoval větu, kterou Frank zrovna vyslovil. Najednou jsem nevěděl, jak se zachovat. Mám ho políbit? Ještě chvíli bejt uraženej? Nebo mu vůbec nemám věřit? Musel jsem už to ticho prolomit....."A jak si můžu bejt tak jistej, že mi nelžeš? Třeba sis v tu chvíli na mě ani nevzpomněl" "Jistě a nevzpomněl jsem si na tebe ani na schodech, když se mě Mikey znova dotkl, nezačal jsem utíkat abych byl od něj co nejrychleji pryč a v neposlední řadě jsem si kvůli tomu ani neublížil a teď mě vůbec nebolí hlava a celý tělo, viď?!" dořekl to a já mlčel. Podíval jsem se na něj a on mě upřeně sledoval. Nejspíš čekal co na to řeknu. Jaký argument na tohle asi můžu mít?! Měl pravdu, že jen co se ho Mikey dotkl, rozutíkal se pryč......Mě se takhle nevysmekl. Jeho oči pořád hluboce hleděly do těch mých. Při tom jeho pohledu jsem ztrácel půdu pod nohama, mé tělo bylo lehčí, duše i srdce bez problémů......Myslím, že každej kdo mu jednou takhle mohl pohlédnout do očí........MUSEL mu uvěřit, jak jen by mohl lhát?! On, on a ty jeho veliké oči?! Moje tělo přestal ovládat mozek a práce se ujalo srdce. Aniž bych od něj odtrhl pohled pomalu jsem se přibližoval k němu. Maličko se pohl a sykl bolestí. Ale i přesto jsem viděl náznak toho, jak lehce našpulil rty. Jeho studená ruka mi začala přejíždět pod tričkem.
,,Ty hajzle" odstčil mě prudký náraz...Mikey...,,Co mu děláš? on je nemocnej ..chápeš?"naštěstí si nevšiml že děláme něco jiného ,než že ho trápím... "Proč mu ubližuješ?! Co mu děláš?! Že tys mu chtěl dát facku! Přiznej se, přiznej že ho nenávidíš!!" ležel jsem na zemi a díval se, jak Mikey starostlivě hladí Franka po tváři "Něudělal ti ten hajzl nic Frankie?!" "Mikey on, ne, neudělal" "Ale vždyť já ho viděl, jak je u tebe blízko, určitě tě škrtil a ty to nechceš přiznat, protže se bojíš!" "Ale ne opravdu, on on jen kontroloval jestli nemám přeraženou čelist, protože mě hodně bolí." Frankie to dořekl a vypadal zmateně. "To určitě není pravda" rozkřikl se Michael a vrhl se na zem na mě. Silně mě uděřil do spánku až jsem sykl bolestí. V tom jsem slyšel další ránu. ...Frankie se to celé snažil zastavit a vstal z postele. Nejspíš se mu zamotala hlava a on se bezvládně svalil na zem. "Ježiš co je s tebou Frankie?" vykřikl vyděšeně Michael a já se kousek odšoupl. Zase se ho dotýkal a já se musel kousat do rtů při tom pohledu na ně. Frankie se ho ale ani jednou nedotkl. Jen ležel a opakoval, že je v pohodě. Mikey pořád držel svou ruku na jeho rameni a já se neudržel. Prostě jsem vylítl a shodil Mikeyho na záda. "Nech ho bejt Michaeli !" ...."Sakra co je s tebou brácha?" nechápavě hlesl když jsem ho na zemi rdousil. "Dost! Dost! Nechte už toho! Oba! Už je mi líp jdu do svého pokoje. Nemám už sílu se na tohle dívat" najednou jsem povolil stisk a zíral jsem na něj....takže on, on neche být v mojí přítomnosti..ani v Michaelovo,...ale proč odhání i mě?! Michael najednou vstal a tvářil se smutně. "Fajn, tak si vyber....není ti zrovna nejlíp, někdo by měl být s tebou. Takže já nebo Arty?" bál jsem se co Frankie odpoví...."Chci bejt sám!" řekl naštvaně a odešel nejistou chůzí z pokoje.
Asi hodinu jsem ležel sám v pokoji. Nemohl jsem spát. Tak moc jsem v sobě cejtil, že chci bejt někde úplně jinde, ne sám.....Zvedl jsem se pomalu z postele a vešel do šeré a tiché chodby....pomalu jsem se blížil ke dvěřím, kde spal Frank. Mám je otevřít? Nemám?!!....Zatlačil jsem kliku a vešel dovnitř. "Kdo je to?" ozval se Frankův tichý hlas. "To jsem já, Gee" ..Ano teď mě určitě vyhodí, určitě řekne, že mě nechce vidět!" ......
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 uuu uuu | 1. listopadu 2007 v 19:17 | Reagovat

jako nic proti ale bylo by lepší spíš ty příběhy dokončovat než pořád začínat nový nic ve zlým xD

2 Milk.lady Milk.lady | 17. listopadu 2007 v 23:40 | Reagovat

paráda xD

zase se tlemim :)

prý dělal jsem že jsem omdlel a čekal na umělý dýchání xD

a ještě jsem měla dost z Artyho =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama