Horror

19. října 2007 v 23:51 | Pavlínka @ Lulusha |  Frerard
Utíkal za ním přes pole a při tom mu do obličeje cákalo bahno........rychle ještě vytáhl z kapsy vidličku.to kdyby otvírák nestačil.......

Malý chlapík chvátaje hopky přez kukuřici přímu do hluboké kaluže bláta..schovávaje své krátké nohy pod bahnem..."Néé bože, řítí se zamnou nějaké zablácené monstrum...ve stínu skrz kukuřice vidím v jeho ruce otvírák na konzervy....To je můj konec!!!!!!!!!! Zvoní zvonec..kostel padá předemnou jestl leží kláda..zakopnu a padám otvíráku já se zadám ..oči plné bláta někdo volá..bože táta..Naleznu toho darebáka krčícího se v poli....zdá se mi že mu v kalhotách něco stojí.. Je to velký jako prase ...hučí ´mě též ve velkém klase(jakože víš co myslím)..Chě nechtě přijde parta Divokých prasat ..neříkám že se nebojím dusat(to je blbost XD) teď bych zdrhul za kopec ..rozepíná se mi poklopec.přec ten chudák s boulí v pase vystrašilo ho jak mě prase..bojím se jak strašpytel ..kde je tu prasat krotitel?Sedím stále v kukuřičném poli.hezky se mi tu můj šulín honí,... v představách že lítám..hezky slastí kníkám..Zas ten chlápek s otvárákem proč nepřišel s zavírákem?!
Zavírák, zavírák,.........ze mě se stává úchylák. Nevadí mi, že v ruce teď svírá kancelářskou sponu.věnuju se jenom jemu. Ptáte se komu? Panu Ierovi junioru.Úchylák to jest slabé slovo..já jsem pedouš svatá vdovo...Dnes je ale smolný den..však já budu honit jen..Hned se na juniora vrhám..už se nebojím už nezdrhám... jeho stín se blíží ke mě, však ze mě už stříká sémě.. Stojím....a sémě na mě stříká a ten malej stále kvíká a kvíká....v ruce ho drží snad hodinu...jako národního hrdinu.. vyslovit už se to nedá jat to sémě na mne padá,přez bílo už nevidí..tiše mu vtom závidím...on se slastí krčí k zemi však nevysmívá se mi...já už si ho pevně drží..sakra už to eevydrží..na scéně je rychlej pohyb na mě čučí z pole hobitt..pan Frank Iero jméno jeho..zrychle už dýchám..alergie ..pozor !! kýchám..Můj penis v jeho konečníku spočinul.ach ne on vola Jamiu..Tak ty voláš Jamiu? Fuj..a na záda mu odplivnu... Jamiu ty miluješ? Och jaký to noční běs!Měl jsem chuť zkončit práci..zatančit mu svou kreaci...Jamia však náhle tam..přerušila lásku nám..vytáhl jsem sponu..a pak zabil jsem ji ..mrchu..primadónu..její život hezky zkončil..já na ni z vejšky močil..Frankie se dal k útěku..nenechám ho Chuděrku..Be ze mě nedá ani ránu..bože já ji srazil...vráno..Vrána k zemi padá..mě se žaludek zvedá..Frankie ten se otočí hlava se mu zatočí..Zavírák ji píchnu do oka ..hnusný mok jí z něj vytéká..Supy Jam klovaly ..do tlustého břicha díry tiskaly..Frankie si ztoho nic nedělá..nové dítě si semnou udělá..Kdo bude matka? kdo otec?koupíme psovi kotec(ježiš to je slovo).Jam se rozpadá ,zakryta je bahnem..pane bože jak my dopadnem?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co vás baví nejvíce číst?

Frikey 7.8% (25)
Waycest 9% (29)
Frerard 55.3% (178)
Bobrank 5.9% (19)
Bee 6.8% (22)
heh jak se řekne Gee a Ray?.. 11.2% (36)
Grupáče 4% (13)

Komentáře

1 FraGee FraGee | Web | 20. října 2007 v 8:51 | Reagovat

Morbidní ale hustý XD

2 Bloody Kisses Bloody Kisses | Web | 20. října 2007 v 9:49 | Reagovat

tak toto je niečo neprekonatelné! prečo je víkend najlepší?

1. nieje škola

2. sú frerardy a vôbec fanfaction

rímuje sa to už vážne nemám slov,

snáď len toto k tomu dodať:

NEPREKONÁ TO ANI STO VOLOV!!!

:D :D :D :D :D :D

3 Dannie Dannie | 20. října 2007 v 22:19 | Reagovat

paaaaaaaaaaaaaaaaaaani :D

4 katie katie | 28. října 2007 v 19:39 | Reagovat

hehehehehehehehehehhehe....nic jiného si Nestorka nezaslouží, no, ale ten popis.........!

5 Misis Misis | 3. listopadu 2007 v 21:52 | Reagovat

Ha a ma to svine jedna! xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama