Kripl´s Story 3

14. října 2007 v 21:30 | Lulusha |  Kripl´s Story

Prím máte tu 3 díl...moc nepíšete komentáře tak nevim zda se vám to líbí no nic ..tento díl je psán ve škole a mnou přepisován....

Gerardowicz´s POV

Ach jo v bijáku maj jen sušenky ve tvaru hákáče a je v nich sezam...ten by se mi zasel do protézy a lovil bych to ještě tejden..Radši si dám orandžádu...limošku ..tu já rád...Jé, a ámhlůe je pan Iero,mohl by mít místo vedle mě a mohli bychom srkat limošku spolu..

Ierowicz´s POV

Wooow...nadzemka jela neobvykle rychle...20Kiloetrů v hodině..to je síla..vlasy my vlály pod větráky..áááá sem tu...Nadzemka naštěstí staví hned u bijáku..po cestě jsem ještě koupil pražené zrní (popcorn..víte dřív to ještě neznali XD)..Jé a pan Gerard..Hrnul jsem se k němu a zakopl o krtečka,který zřejmně přišel taky na discopříběh..

Gerardian´s POV

Vám drazí...Pan Iero právě převálcoval Krtečka i s jeho kamarády..Chudák malej..nevím proč ,ale když ho vidím,buší mi srdce(chřestí protéza)!! Je pravdu moc přitažlivý (Frank né krtěček ano..) ..a to tetování na dřevěný noze..to se jen tak nevidí..alespoň ho to nebolelo,když ho tetovali..to muselo být třísek..Jé...On jsde sem!! Jsem moc nervozní a vůbec se nebudu moct soustředit na Discáč..no nic,snad to zanedlouho bude v promítačopůjčovně...půjčím si to domů na promítačku..

Ierokus´s POV

Prohrabal jsem se davem od krtečka až po Gerarda.. ,,Tak jsem tu!!" sedl jsem si vedle něho...celý se chudák rozklepal..asi mu je zima...Dal jsem přez něj mojí DŽÍNSKU..film konečně začal a já si ulevil...SMRAD + nepříjemný zvuks se roznesl po jesskkyni kde se nacházel biják..Asi po 10 minutách filmu jsme dojedli zrní a pak si ulevil Gerard.Krteček omdlel a myška ho křísila..Ferda přinesl nosítka a my sledovali místo filmu ,aféru s krtečkem.

Wayovič´s POV

Já ty fazole jíst neměl!..Bože,aspoň má pan .. teda Frank (konečně mu můžu tykat) stejný problém!! Ježíš co je to za obrovský stín?ÓÓÓ bože ..uklizečka z nádraží Alin Valin !Chudák Jirka ,právě trsá na dýze a my nic nevidíme,páč Alin Valin zabírá skoro celé plátno v jeskyni..a zrovínka musí sedět uprostřed bijáku a uprostřed řady! Alespoň se můžu nenápadnně dívat na Frantíka!Mám strašnou chuť mu dát pusu!Ale já nikdy,s nikym nechodil a taky nevim,co by na líbánířekla má protéza aby mi neutekla pryč..Co teď??

Ieropéro´s POV

ALIN VALIN...pohroma všel lidí,bytostí a hůavně malých zvížat..sedla si tak dobře že nic nevidím.Ale má to jedno + vidím na Bajaju a na Geeho.Mám chuť mu vrazit jazyk do pusy a olíznout mu protézu.Jenže.Jak to mám udělat??On je starší a vzkušenější.A teď si ulevila Alin Valin (váží jako ..když dáte průměr zeměkoule v milimetrech krát 2 tak vám vyjde její váha)..Uhhh její smrad byl jako když chcípně SOB nebo MAMUT..

Žeroun´s POV

Teď mi Frankie něco pošeptal a já se omlouvám všem mamutům co žijou!!To byla urážka!!Sedělo by: Alin valin smrdí jako Alin Valin!!T5en puch je opravdu příšerný!Sedli jsme si s Frankem tak,že jsme skoro leželi a vymýšleli nadávky na Alinu Valinu.Njednou jsem se neudržel a políbil Fráňu.Naštěstí bBlendadent pořádně držel,tak jsem si to fest užil,a jak se zdálo Frankie taky,Ale chudák Karkulka,ztoho měla takový šok,že spolkla košíček i s vínem a bábovkou...

Pokračování přýště... XD

Uvidíme jak to ve škole půjde a pokud něco sepíšem...

Servus Lulusha H.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pip Pip | Web | 16. října 2007 v 11:28 | Reagovat

:D:D:D:Dsem ve škole a tlemim se jak DEBIL!!!:D:D:D:D

2 Matty Matty | 19. října 2007 v 19:03 | Reagovat

jasně že nás to bawí! XD Teda minule sem se třísqala jaq kokot sice je to drobet mimo ale ty wýtlemy co to způsobuje sou taqy mimo xD

3 Bloody Jane Bloody Jane | 9. prosince 2007 v 19:09 | Reagovat

se tady třískám hlavou o stůj. je to dobrý

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama