zapoměla jsem název

17. října 2007 v 20:25 | lulusha a Pip |  -->Reason
Gerard's POV

Bylo hezky. Zase. Sakra. Nenávidím slunce. Kdyby jen nebylo tak teplý! Sundal jsem si propocenou helmu a položil si jí na kolena. Rozhlédl jsem se kolem. To byli moji kluci. Moje parta. Motorkáři. Danny, Andy, Craig, Tom, Chris, Josh a můj brácha Mikey. Všichni ve škole nás znali, toužili se s námi kamarádit, respektovali nás a rozhodně si s námi nechtěli nic rozházet. Věděli, jak by dopadli. I učitelé si na nás nedovolovali a to mi zcela vyhovovalo. Nerad jsem se učil, byl to vopruz. Zaparkovali jsme svoje mašiny na vyhrazený místo a sundavali si teplé kožené bundy, ve kterých to nebylo k vydržení. Vzali jsme si bágly a vydali se do školy.
"Ahoj kluci!"zdravil každém druhej a ostatní uhýbali z cesty.
"Čauky, Gee…"zašveholila Amy a opřela se o skříňku. Krásná holka. A taky moje holka. Já moh mít všechny holky na týhle škole, ale Bůh ví, že ani kluka si neodepřu. Vlastně to vědi všichni, nejen Bůh.
"Čus kotě."dal jsem jí pusu a mávl kámošům, co šli dál. Chvíli jsme se s Amy líbali a pak zazvonilo. Chodí o rok níž, takže má třídu jinde. Rozloučili jsme se a já si šel po svým…zapálit si na školní dvůr.
"Co čučíš, mladej?"okřikl jsem takovýho malýho kluka, co vyjeveně zíral, když mě viděl odcházet ze školy. Takovej černovlasej byl…

Frankie´s POV

Takové úmorné teplo...to není možné...slunce se moc přibližuje k planetě zemi...ježiš co to zas kecám...Musím si tu matiku ještě alespoň 5X přepočítat...A ještě češtinu přečíst..minule jsem dostal 2ku otec zuřil a poupravil mi fasádu..Tohle není možné já to umím..zase...slyšel jsem dunění motorek a už jsem věděl co se bude dít dál...Po chvíli po zvonění..teď jsem měl právě volno...přišel na dvůr Gerard pan Velký Gerard..zaždý jej respektoval byt to takovej..no však to znáte.. ,,co čumíš mladej?" Tss jako bych čuměl na něj ne? uhnul jsem pohledem a četl si knihu dál..Sedl si vedel mě na lavičku a vydechl na mě kouř z cigarety...,,Co to čteš?" zeptal se mě ,,Harry Potter 6 díl.." a zas sem koukal do knížky a přitom ho jedním okem pozoroval aby mi něco neudělal a já otom nvěděl..jako nedávno,přovázali mi na batoh rolničky a mě ztoho málem šlehlo...proto ta 2ka...
Pan Velký's POV
Posadil jsem se vedle toho skřítka a nahlížel mu přes rameno. No, moc jsem na to neviděl, ale co se dá dělat. Musel jsem se zeptat.
"Co to čteš?"
"Harryho Pottera 6. díl."odpověděl a sklnil se ke knize. Prej Harry Potter….No to mě poser. To bych čekal u osmáka, ale on? No malej na to byl dost, ale podle zjevu. A taky, která matka by dovolila osmákovi tetování, že? Rychle jsem potáhl z cigarety, div jsem jí nevdechnul, abych se nesmál. Pokuřoval jsem a po očku ho pozoroval…Někoho mi připomíná…JO! To je ten kluk, co chodí do Mikeyho ročníku, kterýmu jsme kdysi přivázali ty rolničky k báglu. Chrastil eště dva dny potom- Jo to byly tenkrát časy. Dlouho jsme nikomu nic neudělali.
"Aha…hehe…No tak to tě nebudu rušit."otočil jsem se k němu, ale on se zvedal k odchodu. Hoidl po mně hnusném pohled a odkráčel…Hezkej zadek.
Prďola Fee´s POV
Tssss co si o sobě myslí...Sbalil jsem knížku a odcházel..nemám tyhle lidi rád..Mikey takovej ušlápnutej hoch ,a tohle? To není člověk,ale zvíře...Má holku,krásnou,jeden čas jsem byl do ni zamilovaný,ale pak to přešlo,a nejhorší je že Gerard vyjíždí i po klukách a Amy to nevadí...jednou se mě dotkne a žačnu chodit na karate...a už zvoní..a alou do třídy...A zase..Ve dvěřích do třídy jsem nechtěně vrazil do Mikeyho kterýmu se spustila krev z nosu...,,Co děláš? seš blbej?" ,,P-Promiň já nechtěl.." pomáhal jsem mu sebrat učení co mu spadlo na zem...bohužel nás viděl Mikeho a Gerarda kamarád...zachvíli byla u naší třídy hromada motorkářů + s Panem Velikým Gerardem...,,Mikey v pořádku?" zeptal se Mikeho Gerard a zbytek kluků ho odvedli na záchod...,,Pojhď sem ty srabe" ušklíbl se Gerard...co mám dělat? pomoooc!! ,,Ty chceš ubližovat bráškovi jo? Myslíš že tě ty tvoje tetování a piercingy dělat silným a velkým jako sem já?... tak to seš na omylu hošánku"
Nazlobený's POV

Ten smrad! Ten Zmetek! Prej Mikeymu přerazil nos. Ts. Tak malej a moc si vyskakuje. Musim ho to odnaučit. Tohle si fakt dovolovat nesmí. S klukama jsme ho odvadli na hajzly. Trošku jsem mu zavyhrožoval. Chudinka. Už ve dveřích se klepal jako ratlík. Je tak roztomilej, když se třese. ÁÁÁ!Stop! Teď jseš zlej, gerarde, tak se tu nerozpouštěj nad kvichtem nějakého prcka. Ale když on je tak…krásnej. Sakra dost!
"Ticho!!!"zařval jsem na celou místnost, až pak jsem si uvědomil, že všichni mlčky čekali, co provedu. Teď nechápavě zírali.
"Co je? Co tak čumíte?"vyštěkl jsem po kámoších a ti dělali jakože nic.
"Tak, co s nim provedem?"zeptal se Andy a protáhl si ruce. Zarazil jsem ho.
"S nim to vyřídim já, běžte na hodinu." Nechápavě koukali "No tak vypadněte!" zahulákal jsem a všichni se odebrali ven.
"C-co se mnou chceš-š d-dlat?"koktal ten prďola v koutě a těkal očima sem a tam.
"Jak se jmenuješ?"zeptal jsem se. Nechápavě vytřeštil oči. "No tak!"
"F-frank!!"asi čekla, že mu hned utrhnu hlavu. Je na omylu hošánek…
"Tak teda Franku…"pomalu jsem k němu přistupoval… "..ty ses rozhodl zlobit, jo?" nečekal jsem odpověď… "Tak to se ale nedělá…Budu tě…muset…potrestat…" s každým slovem jsem se k němu blížil víc a víc, až jsem byl obličejem těšně u něj….A pak..jsem ho políbil. Hahááá!! Kdo by to byl řekl, co?(:-D:-D) Chudák byl tak vystrašenej, že úplně ztuhnul.

Frankie´s POV

A sem v hajzlu..teda na hajzlu..Gerard kluky odplašil a nechal si mě tam...mluvil na mě a já ho nevnímal..vymýšlel sem co udělat abych se odtud dostal...políbil mě....jeho měkké rty byli přitisknuty k mým a jeho jjazyk hledal škvírku v mých těsně přitiknutých rtech..ne nedal jsem se a vytrhl se mu a utek na záchody o patro výš...zamkl jsem se na záchodě a přemýšlel..ještě jsem si olízl rty..z trička jsem cítil jeho parfém....,,Sakra" zařval jsem po celé WC místnosti...,,Gerarde nenávidím tě" křičel jsem dál ...pak jsem šel zpět do třídy ,,Pane Iero ,můžete mi říct co jste udělal Mikeymu?" ,,Nechtěně jsem " ,,jo nechtěně..hnedka zavolám rodičům..." sakra tohle je můj konec... Mikey se na mě ušklíbnul...Zkončila hodina a tím i dnešní škola...seděl jsem v lavici a nechtěl jsem jít domů...jenže pochvíli mi volal otec ať jdu rychle domů...před školou pokuřoval Gerardd..rychle jsem kolem mněj prošel...
DOMA
,,Ale tati..to bylo nechtěně ..opravdu" otec mi vrazil facku až sem upadl..,,Tati!!" kupnul do mě....,,říkal jsem ,že budeš slušnej a pokud budeš dělat průsery dál tak tě zabiju ..spratku jeden" dostal jsem poslední ránu a pak otec odešel...celý večer a noc jsem proseděl u učení a proplakal..a už je ráno a já letím do školy...První hodina proběhla hladce mám 1 z matiky ,jenže pak jsem měl zase volnou hodinu...šel jsem jako pokaždé na hřiště...chvilku jsem si četl a pak jsem si upravil vlasy aby mi zakryly monokl co mi včera otec udělal...Bylo mi to moc líto..nikdo ě nevěří...,,Ahoj Franku" gerard a tak vesele.. ani jsem se na něj nepodíval a otevřel so knížku a dělal že čtu..Sedl si vedle mě a chytl mě za bradu ..sikl jsem ..,,Ježiši kdotě tak zřídil?" nechápavě se mě zeptal.. neodpověděl jsem zaklapl knížku a vydal jsem se k odchodu.. ,,stuj Frankie" ,,Bože můj" koukal na mě a já jen zklopil hlavu,moje vlay mi moc dobře neposloužili...svině... ,,kdo ti to udělal? já mu taky upravim fasádu" ,,Nech mě Gerarde napokoji..nestarej se..nemluv na mě...."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co vás baví nejvíce číst?

Frikey 7.8% (25)
Waycest 9% (29)
Frerard 55.3% (178)
Bobrank 5.9% (19)
Bee 6.8% (22)
heh jak se řekne Gee a Ray?.. 11.2% (36)
Grupáče 4% (13)

Komentáře

1 bloody kisses bloody kisses | Web | 17. října 2007 v 21:48 | Reagovat

už aby bolo pokačovanie!!! niečo, čo tu ešte nebolo!!! tento pribeh je jedinečný ako každý jeden od teba...

:-) :-)

2 Dee Dee | 18. října 2007 v 15:22 | Reagovat

To znie geniálne......

3 Pip Pip | Web | 18. října 2007 v 18:28 | Reagovat

Prosimvás....název je Reason....Taky pro toho sklerotika, co to tu zveřejnil:D:D:D

4 Matty Matty | 19. října 2007 v 21:20 | Reagovat

Jééé to je upa héézký jaq se o něj Gee bojí jůůůa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama