Listopad 2007

High school is the least of our worries-3

30. listopadu 2007 v 22:10 | Majenka |  Translated
Enjoy ;) ... Majenka
3. kapitola
Gerard
Bylo mi naprosto jedno, když jsem uviděl Franka nahoře mojí kabinky. Skvělý pocit z řezání už vymizel a já se cítil sám a izolovaný. Celý promočený od krve jsem si sedl na záchod. Věděl jsem, že Frank může všem ve škole potvrdit, že opravdu jsem emo teplouš a že se řežu při každé příležitosti. Jeho úsměv mě úplně rozhodil. Věděl jsem, že se můj hlas zlomil, když jsem se pokusil znovu získat své postavení a ukázat mu, že mě ještě nerozdrtil, ale nemohl jsem to udělat. Nestaral jsem se. Nestaral jsem se, že mě viděl v mé slabé chvíli nebo že jsem na něj křičel. Nevadilo mi vůbec nic. Jen jsem chtěl teď a tady umřít. To bych taky ale nemohl udělat, kvůli němu.

Rozhovor mezi Geem a Mikeym 2

29. listopadu 2007 v 21:15 | FraGee + Lulusha |  -->Kecy
Takže dneska je to odemne vše..pa mějte se .v neděli zas něco přidám..
Lulusha (22:44):
:-D:-Dno a já tam zatím olizoval Wormíkoj palce u nohou a vy stesi tam dělali dobře s Hajzlama..no kurva že já se pochcal a nešel na ten hazl..!!
FraGee (22:45):
:-!:-!aha tak proto ste s Frankem měli oba dva ty fleky na kalhotech akorát že oba z něčeho jinýho
Lulusha (22:48):
:-Da já si říkal co to tu tak smrdí..Iero se posral...a co ty? vyvázl si v suchu?
FraGee (22:49):
to víže ne sem ti řikal že sem vždycky nahoře ne?? Tak na něj to přišlo zrovna když jsme TO jenomže já měl kalhoty někde jinde ale spadlo mi to do boty:-D:-D:-D
Lulusha (22:52):
ježiš a to hovínečko v tý botě máš ještě teď?
FraGee (22:54):
ne už ho mam přemístěný v ponožce
Lulusha (22:56):
kurva doufám že Worm před tím taky ne TO s Frankouše a on mu nasral do boty pak to měl na onožce a já mu ještě žužlal palce u nohou...bože néé
FraGee (22:58):
to ne já mu ponožky pučuju, ale to že se Frankouš poto do mejch ponožek neni poprvý. Prej jenom to jak poskakuje po podiu mu to zadržuje ale pak
Lulusha (22:59):
Já to věděl proč je ten Tour-Bus celej posranej ..ale vždycky když sem se opil ,sváděli ste to na mě když sem si to nepamtoval..bratře zklamal si mě..:-(
FraGee (23:02):
a kdo myslíš že Frankovi pomáhal co?? Ale já to klukům řeknu, že to byl Ray:-D:-D:-D

Loučím se

29. listopadu 2007 v 20:58 | Lulusha |  Co chystám a co se děje...
yhtgh.jpg Frerard image by welcome-to-this-institution
Ahoj Miláčkové moji....odjíždím na 3 dny do Pardubic za sestřenkou..tak se tu mějte hezky a až přijedu ,budu vděčná za každý komentář protože,vždycky když něco napíšete tak mě to potěší,ať to je cokoliv..protože vím že alespoŇ někumu se kus mě (v tomto případě story s mojí fantasií) líbí..

Opravdu moc děkuji..loučím se
So long..
XoxO Lulusha

Anketa

29. listopadu 2007 v 20:47 | Lulusha |  Co chystám a co se děje...
Takže mám tu jednu anketku a chtěla bych zda by ste hlasovali..jakou další parodii by ste chtěli..parodii na pohádku ve směsi s Frerard story...

High school is the least of our worries-2

29. listopadu 2007 v 19:32 | Majenka |  Translated
Tak jsem se donutila a přeložila 2.díl... Další se tu objeví nejpozději v sobotu ráno... Majenka

2. kapitola
Gerard
"Sakra. Sakra. Sakra. Sakra." Tohle byla jediná srozumitelná myšlenka, která se mi opakovala v hlavě. Proč jsem sakra ve dvojici s tím blbcem? Celé moje štěstí. Tohle je můj život samozřejmě. Beztak mi to vezme většinu času, proč by měla být nová škola jiná? Pan Jones nám řekl, že musíme ten projekt dokončit a máme se scházet většinu času, abychom to stihli. Skvělé, celé dva týdny s tím kreténem.

Šípkový Frankie 3

29. listopadu 2007 v 19:08 | Lulusha |  Frerard
Sem se rozhodla udělat jednu věc..pokud pokkaždé(tyjo zní to jak vydírání) nebude u nových článků komentář..tak sem nebudu psát další story a nebo další díly některých story..protože nevím zda si říkáte ,,ježiš proč píše když to neumí" nebo něco jiného...ráda uslyším vaše názory..

,,Mami a ještě" matka se ve dveří zastavila,,prosímtě přinesla bys mě tak 4 vajíčka?" v tu chvílitu byla služka Julie a podala nahému Frnkiemu vejce, on je rozkřápl a udělal si znich volské oko alá solárko..

Fuck for Money

29. listopadu 2007 v 18:51 | Lulusha@bloody.Kisses |  Frerard
Takže toe..československý Frerard..píše ho semnou Bloody.Kisses takže se máte na co těšit..
Gerard:"Gerard nemaj stíhy... nič tu nieje!" Mikey otvoril skriňu. Naskytol sa mi pohľaď do nepoukladanej kopy oblečenia. Veď kurva tam niečo bolo! Som si istý, ale nechcem aby ma mal ešte aj Mikey za blázna. Bývame spolu odkedy otec od nás odišiel a mama spáchala samovraždu. "Ja nemám stíhy, ja len čekujem!" Odpovedal som Mikeymu zatiaľ čo som prechádzal z jednej strany izby do druhej. Vďaka bohu, že máme len garsónku, inak by som sa asi definitívne zbláznil. Viac izbový byt by sme ani neutiahli, ja potrebujem na piko, Mikey na školu a vôbec nájomné a jedlo... Akurát nám to vystačí, keď chodím šľapať. Prudko som sa otočil. Som si istý, že tam niečo bolo. Určite! Nadskočil som.

High school is the least of our worries-1

28. listopadu 2007 v 21:44 | Majenka |  Translated
1. kapitola
Gerard
Vždycky jsem nenáviděl začátky na nové škole. Nikdy jsem nezapadnul a ani jsem to nechtěl. Každý na Střední škole je takový hlupák, že mě nedokázali přijmout, a já jsem trávil většinu odpolední přestávky na chlapeckých záchodech, kouřil a zvýrazňoval si linky na své krví podlité oči. Vím, proč nikdy nezapadnu. Je to kvůli mým dlouhým černým vlasům, namalovaným očím, jizvám táhnoucím se od ramena až po zápěstí. Ale je tu ještě další důvod, proč nemůžu zapadnout do klišé Středních škol, proč nikdy nebudu přijat do fotbalového, basketbalového nebo šachového klubu.
Nikdy jsem neměl přítelkyni.

High school is the least of our worries

28. listopadu 2007 v 21:37 | Majenka |  Translated
High school is the least of our worries
Frerard
Gerard&Frank mají 17 let.
Mikey má 14.

Frank Iero je ve škole oblíbený, má přátele,přítelkyni a všechno po čem touží, ale co se stane, když se jeho partnerem na školní projekt stane nováček Gerard Way?

Spisovatelky: New Fucking Jersey, Secret Destroyers
Překlad: Majenka
Je to překlad, takže se předem omlouvám za nesrozumitelnosti.....

Rozhovor mezi Geem a Mikeym

25. listopadu 2007 v 0:02 | Lulusha + FraGee |  Waycest
malinko si s FraGee hrajem..já sem Mikey a ona Gerard a tak vedeme rozhovor..
Lulusha (21:54):
jooooooooooo :-D:-Dbrácho,a co ten náš společnej večer s popkornem?vyjde to?
FraGee (21:56):
hmmmm tak to nevim ale když ale jo mohlo by:-D:-D
Lulusha (21:57):
tak jo:-D ale tentokrát Bez Raye jo? víš jak to dopadlo minule...(vole mi napíšem Frikey)
FraGee (21:58):
:-D:-D:-Dna Geeho titaniku
Lulusha (22:01):
:-D:-Dno ale Ray mi volal že chce taky přijít..a tys mu prej řek že snim budu spát v jedný posteli..jak si to představuješ?
FraGee (22:03):
no co ty s Rayem a já s frankiem ne?? Přece se s tebou nebudu dělit]:->jsem velmi chamtivý strýček skrblík z Trocnova:-D:-D:-D
Lulusha (22:04):
pchm..jako to není fér..vím že tě má Iero radši,:-D ale to neznamená že chci spát s Rayem...

Kripl´s story Osům

23. listopadu 2007 v 18:45 | Lulusha a Katie |  Kripl´s Story
Začátek tohoto dílu,je poněkud nechutný..(viz.Alin Valin-už zjistila že ji tak říkáme)

Tonda´s POV:

A teď mě chyt rafl.Ach jo ,mlátím hlavou o Jaromíra..Až jsem se zachrchlal,a vychrchtl jsem chrchel(to slovo se mi tam opakuje nejmíň 3X)Vylítl přímo na Alin Valin ,která na zemi loupala šlupky brambor.

Kripl´s Story Přídavek 2

23. listopadu 2007 v 17:32 | Lulusha + katie |  Kripl´s Story
Takže je přídavek ..Fotkou Alin Valin velký prdele..(Alin Valin=je vážně opravdová a existuje..bohužel)..takže tady to máte ...Amatérské foto Dole XD

Fííha no čumte na to

23. listopadu 2007 v 16:12 | Lulusha |  My Chemical Romance

No čučte copak má vté nohavičce? žeby klacíček?

AlmostBrother 2

22. listopadu 2007 v 21:09 -->Almost Brother
Mikey:
Od napínavé knihy mě vytáhla vůně linoucí se z kuchyně. Sešel jsem dolů a ještě na schodech udiveně prohodil: " Mami ty vaříš? Co se stalo?"
"Víš, Mikey, přijde k nám jeden můj kolega z práce se synem a já - "
"Dost mami! " skočil jsem jí do řeči. " Dost. To už stačilo! Přestaň nám lhát. Já i Gee víme, že ten kolega je zároveň i tvůj milenec a…" sakra, došly mi slova, Gerard to naštěstí převzal "…a chceme, aby ti to s ním vyšlo a….ale nás z toho vynech. Pro dnešek."
Co to ten tupec mele? Vždyť měl říct úplně něco jiného!
"Takhle sprostě podvádět tátu!" nevydržel jsem a utekl do svého pokoje.
Gee:
Po Mikeyho slovech jsme zůstali s mámou stát jako opaření.
"Tak já Anthonymu zavolám a odvolám to…." Řekla máma a se smutným usměvem ťukala cosi do mobilu. Přišel jsem k ní a potichu řekl:"Mami, omlouvám se. Bylo to od nás sprosté. Omlouvám se. Samozřejmě, že Anthonyho rádi poznáme."
Máma si viditelně oddychla,po,ožila mobil a hluboce se mi zadívala do očí."Děkuji ti Gerarde."
Usmál jsem se a odešel z kuchyně. Vyřídím si to s bráchou .
Jako povodeň jsem vtrhl do Mikeyho pokoje. Ležel na posteli a poslouchal hudbu. Nevšiml si mně a tak jsem mu poklepal na rameno.Lekl se a rychle si strhl sluchátka z uší."Gerarde, co blbneš?Chceš mě zabít?"
"Jak to víš?" pokusil jsem se o vtip, ale hned mě to přešlo. "Co ty blbneš Mikey? To si teda přehnal to ti povídám. Máma je z toho na prášky.Moc dobře víš, že máma a táta už žijí každý svůj život. Táta žije s nějakou ženskou, tak proč by nemohla máma?"
"Gerarde…" Mikey zaryl pohled do podlahy. "Sorry…"
"To řekni mámě. Teď si oblečeš to nejlepší kvádro co máš a odebereš se do jídelny je ti to jasný.
"Hmmm…." zabručel Mikey.
Asi na půl hodiny jsem se zamkl v koupelně, abych se připravil na večeři. Nejprve jsem musel vykonat potřebu. Uf, ta úleva…..Dokážete si to představit? Potom jsem si dal rychlou sprchu, rychle jsem se oholil, oblékl kvádro a trochu se naplácal vodou po holení, kterou si zapomněl táta vzít. Voněla tak nějak…zvláštně. Když jsem koupelnu opouštěl, setkal jsem se ve dveřích s Mikeym. Byl v trenýrkách a v ruce si nesl kvádro. Smutně se usmál. "Sorry Gee…Nechtěl jsem.. "
"Já vím. Je to těžký…Pro tebe i pro mě. Ale uvidíš, že se nám Anthony zalíbí. Musíš tomu věřit."
"Jenže mně nejde ani tak o nějakého Anthonyho. Mně de o toho spratka. Bude nám brát mámu chápeš? Vezme nám ji! "
"Nekřič Mikey. Je to těžký i pro ni. Vždyť to na ní vidíš."
"Jo jasně brácha. A teď dovol. Jdu se obléct."
Šel jsem ještě do pokoje, abych si trochu pouklízel věci na stole, když jsem uslyšel, jak na příjezdové cestě drtí kola automobilu štěrk. Nenápadně jsem vyhlédl ven. Sledoval jsem, jak auto zhaslo světla a otevírají se dveře. Nejdřív přední. Vystupuje vysoký muž, s knírkem, v kvádru. Přechází k zadním dveřím a otevírá je. Chvíli s někým debatuje a potom ustoupí stranou, aby mohl ten někdo vystoupit. Nejprve vidím nohy v obyčejných converskách a džínech. Hmmm…..vypadá to zajímavě, pomyslím si a mimoděk se usměji. Potom se ten někdo postaví a v celé své kráse s otcem v čele si to štráduje k domovním dveřím. Když se ty dvě postavy dostanou do úhlu světla nad dveřmi, ztuhnu zděšením. Ta postava v converskách je přece ten kluk z gay klubu!
Mikey:
V kvádru po bráchovi stojím v koupelně před zrcadlem a matlu na sebe voňavku po tátovi, když v tom uslyším, jak někdo přijíždí k našemu domu. Otevírají se dveře od auta,někdo s někým mluví. Rána mi oznámí, že dveře od auta opět někdo zavřel a teď přichází k domovním dveřím. Položím tátovu voňavku opět na stejné místo jako předtím a potichu vylezu z koupelny.
"Brácha!" zašeptám co nejtišej. "Brácha! Vím že si v pokoji tak pojď dolů já tam sám nepůjdu!"
Chvíli počkám, co se bude dít. Klika od Gerardova pokoje tiše cvakne a Gerard bílý jako stěna vyleze ven. K mému zděšení v converskách a džínech.
"Brácha co blbneš?! Kde máš kvádro?! Já tam takhle nepůjdu! Okamžitě si ho běž obléct!"
Gerard mlčí a potichu schází po schodech do kuchyně. Co nejpomaleji ho následuji.
Gerard:
Jo, při pohledu na toho kluka jsem si připadal jako dement.. Tak jsem rychle změnil ohoz - na nohy letěly conversky, džiny a nakonec mikina s nápisem GAY LOVE (moje nejoblíbenější, dostal jsem ji od babičky k vánocům ). Sletěl jsem schody, Mikeyho kecy jsem nevnímal, abych mohl zaparkovat v nejtemnějším koutu kuchyně. Sedl jsem si do křesla, vzal noviny a dělal jsem, že mě strašně zajímá stav na burze. To, čeho jsem se nejvíc bál, se stalo za necelou minutu po mém "attaku". Zazvonil zvonek. Sevřel se mi žaludek v hrůzném očekávání budoucnosti. Mezitím se ke mně přiřítil i Mikey. Jeho ulízané háro působilo komicky, takže - chtě nechtě, musel jsem se začít smát. A tím jsem na sebe upoutal zbytečnou pozornost právě vstupujícího kluka do našeho domu, popřípadě do kuchyně. Stál ve dveřích kuchyně a koukal se na mně. Ten pohled, jakým se na mně díval byl tak….rajcovní, že jsem se přestal ovládat.
"Tak vás tu vítám….Anthony " řekla máma a dala mu pusu na tvář "Frankie.." dala mu pusu,hádejte kam, na tvář. "Tak se seznamte. Gerarde, Mikey…Tohle je Anthony a Frankie. "
"Ahoj!" podává si s náma ruku Anthony.
"Nazdar…" podal si ruku Mikey s Frankiem.
Já si s Frankiem také podal ruku, ale nic jsme neřekli.Jen jsme se na sebe mnohovýznamně podívali.
"Tak se u nás posaďte…" řekla máma a začala na stůl nosit večeři.
Nemohl jsem z Franka spustit oči..To je náhoda že zrovna on je Antonyho syn.Ale myslím že to bude mít svoje výhody mohli by sme se tak nějak blíž poznat...Najednou mě pod stolem nakopl Mikey a zašeptal mi do ucha.."ty ho znáš??nebo proč na něj tak vejráš"?.."potom ti to vysvětlim"... řekl jsem mu...Večeře se mámě výjmečně povedla,ale pořádně sem si ji nemohl vychutnat cítil jsem na sobě stále Frankův pohled a když sem se na něj podíval jen se usmál..Nějak sem přestal vnímat svět kolem mě a teprve když se mě máma zeptala co na to říkám tak jsem se probral..."ehmm cože já se nějak zamyslel a neposlouchal jsem vás..".."to jsem si všiml" pronesl Mikey.."řešíme že bychom si mohli o víkendu udělat výlet do přírody vzít stany a někde přespat.."začala mě máti zasvěcovat do jejího plánu...Chvíli jsem se zamyslel no vlastně proč ne..Představa víkendu poblíž Franka je víc než lákavá.."Jo já jsem pro"..zakončil jsem debatu

Frankie má strach 2

22. listopadu 2007 v 17:25 | Lulusha |  Frerard
,,tak vyrážíme" a šli sme..po cestě jsem se strašně bál a tak jsem chytl Gerarda za ruku..malinko se zachvěl a pak se zastavil ..

Kripl´s Story 7

22. listopadu 2007 v 17:05 | Katie@ Lulusha |  Kripl´s Story
Ahooooooooooooooooooj je tu dlouho očekávaný 7. díl ...
Zdaleka tento příběh nekončí,stále z něho čiší vtipné hlášky a nesmyslné výjevy které někdy nechápu ani já sama...jestli si vzpomínáte tak Gerard je myslím že už těhotný že?..takže si to užijte

potřebuju

19. listopadu 2007 v 21:01 | Lulusha |  Co chystám a co se děje...
Ahoj je tu někdo ze slovenska? nekdo kdo píše FF-Frerardy-Waycesty-Bee-atak dále? potřebovala bych zda byste mi nepomohli..jsme ochotni? prosím..napiště mi..

Servus
XoxO Lulusha

Frankie má strach 1.

19. listopadu 2007 v 20:53 | Lulusha |  Frerard
Bože..vůbec nevim jak mám tohle story nazvat...tak to máte v českým a divným provedení..doufám že něco podobného někdo nenapsal už předemnou...

Vypráví to Frankie jakože nám čtenářům..

,,Hřbitovní Brána zavrzala,a hladový upír se pomaličku vyplížil ze hřbitova"

Almost Brother 1

18. listopadu 2007 v 15:06 -->Almost Brother
Takže do mého konkurzu,pokud tomu tam můžu říkat se přidali 2milá děvčata Wee a Gee(tesa-Petra ještě nevím jak jí mám uvést) píšou velmi dobře..to však můžete posoudit sami...tohle je jejich 1 díl jejich krásného FF-Frerard...je to zajímavý..no už nevím co bych ktomu dodala jen to..že budou rády když to okomentujete..pa L.

GEE'S POV:
Dopsal jsem úlohu za matematiky a chystal jsem se jít spát.Zítra mě čekal zase dlouhej den ve škole..Zalehl jsem do postele a nemohl jsem usnout protože dole jsem slyšel křik matky a otce,takhle už to probíhalo dlouho.Vlastně od tý doby co umřela babička,když tu s náma žila bylo všechno v pohodě,ale po její smrti začal táta s alkoholem chodil domu nalitej a každej večer se hádali věděl jsem že tohle manželství dlouho nevydrží.Bral sem to prostě že to tak je,ale můj mladší brácha Mikey se kvůli tomu hodně trápil hodně si jejich hádky bral často v noci brečel bylo mi ho hodně líto..Pokusil jsem se nevnímat rámus z obývaku nasadil jsem si sluchátka a usnul..
MIKEY'S POV:
Naši se v noci zase hádali nechci aby se rozvedli..V noci jsem dlouho brečel ani sem nevěděl proč přece nejsem sedmiletý dítě, ale musil jsem to ze sebe nějak dostat....PÍP PÍP... Néé zase ráno a musim do školy..Vylezl jsem z postele oblíkl se,do batohu naházel učení na dnešní den a cestou do kuchyně sem zabušil na bráchovy na dveře ať už taky vstává nebo zas příjde pozdě..Když jsem došel do kuchyně bylo mi jasný,že se něco stalo..Máma seděla za stolem před sebou kafe a byla uplně bílá a měla velký kruhy pod očima...Bál jsem se jí zeptat co se stalo..Veděl jsem to,ale nechtěl jsem to slyšet z jejich úst..Radši jsem si nalil kafe a dělal že mě strašně zajímá co píšou v ranních novinách.

Things are better if I stay 4

18. listopadu 2007 v 15:03 -->Things are better if I stay
Dorazili jsme na místo.Tam nás pořadatel srdečně přivýtal a my zamířili k našemu oblíbenému místu v rohu u malého stolu pro 6 lidí...pro naší pětku a manažera, tentokrát tam ale někdo chyběl,místo Gerarda tam seděl David a manažer chyběl.