Almost Brother 1

18. listopadu 2007 v 15:06 |  -->Almost Brother
Takže do mého konkurzu,pokud tomu tam můžu říkat se přidali 2milá děvčata Wee a Gee(tesa-Petra ještě nevím jak jí mám uvést) píšou velmi dobře..to však můžete posoudit sami...tohle je jejich 1 díl jejich krásného FF-Frerard...je to zajímavý..no už nevím co bych ktomu dodala jen to..že budou rády když to okomentujete..pa L.

GEE'S POV:
Dopsal jsem úlohu za matematiky a chystal jsem se jít spát.Zítra mě čekal zase dlouhej den ve škole..Zalehl jsem do postele a nemohl jsem usnout protože dole jsem slyšel křik matky a otce,takhle už to probíhalo dlouho.Vlastně od tý doby co umřela babička,když tu s náma žila bylo všechno v pohodě,ale po její smrti začal táta s alkoholem chodil domu nalitej a každej večer se hádali věděl jsem že tohle manželství dlouho nevydrží.Bral sem to prostě že to tak je,ale můj mladší brácha Mikey se kvůli tomu hodně trápil hodně si jejich hádky bral často v noci brečel bylo mi ho hodně líto..Pokusil jsem se nevnímat rámus z obývaku nasadil jsem si sluchátka a usnul..
MIKEY'S POV:
Naši se v noci zase hádali nechci aby se rozvedli..V noci jsem dlouho brečel ani sem nevěděl proč přece nejsem sedmiletý dítě, ale musil jsem to ze sebe nějak dostat....PÍP PÍP... Néé zase ráno a musim do školy..Vylezl jsem z postele oblíkl se,do batohu naházel učení na dnešní den a cestou do kuchyně sem zabušil na bráchovy na dveře ať už taky vstává nebo zas příjde pozdě..Když jsem došel do kuchyně bylo mi jasný,že se něco stalo..Máma seděla za stolem před sebou kafe a byla uplně bílá a měla velký kruhy pod očima...Bál jsem se jí zeptat co se stalo..Veděl jsem to,ale nechtěl jsem to slyšet z jejich úst..Radši jsem si nalil kafe a dělal že mě strašně zajímá co píšou v ranních novinách.

GEE'S POV:
Když sem se konečně vyhrabal z postele a došel dolu do kuchyně zjistil jsem že se něco stalo...Máma seděla celá bílá za stolem a klepala se..Mikey dělala že ho strašně zajímají dnešní noviny.Přisedl jsem si k nim vzal jsem si toust nalil kafe a udělal jsem to čeho se brácha bál a co nejvíc to oddaloval zeptal jsem se: "Mami stalo se něco?" odpověděla mi to co jsem čekal "No včera večer sme se s tátou pohádali a on na dobro odešel,rozvodový stání bude za 14 dní" koukl jsem na Mikeyho oči měl zavrtaný do podlahy a jenom posmrkoval věděl jsem jak byl na tátovy závislej..Hodně si spolu rozumněli,teda něž začal táta pít..Mikeyho měl táta vždycky radši než mě..
MIKEY'S POV:
Bylo to jasný táta od nás odešel nadobro..První tejden sem na tom byl špatně,ale pomalu jsem si zvykal,že ho doma už nenajdu..Rozvodový stání dopadlo dobře nechal nám dům a on si vzal auto a další věci..Máma už se taky vzpamatovala a často chodila večer pryč..Tvrdila že za kamarádkou,ale bylo jasný že si našla chlapa...
GEE'S POV:
Bylo to asi 3 měsíce po rozvodu našich,máma i Mikey už byly v pohodě matka chodila často večer pryč a tak jsem mohl chodit do klubů...no přesněji řečeno do gay klubů,všichni veděli že sem buzna,ale už sem si na to zvykl že si na mě lidi ukazujou jako na toho teplýho Waye..Vždycky jsem v klubu našel nějakýho kluka kterej si dal semnou říct..Jenže časem mě to omrzelo a já už nehledal kluka na jednu noc..Chtěl jsem bejt s někým delší dobu,někoho milovat..Jednou sem seděl u baru a nudil se potom ke mě přišel jeden kluk chodil tam asi tak často jako já.Sedl si vedle mě na barovou židly a bez ostychu se semnou začal vybavovat..Pozval jsem ho na skleničku fakt se mě líbil byl menší postavy,ale doháněl to tetováním a piersingama.. Byl jinej než ostatní nezačal mě hned ošahávat a nechtěl mě dostat do postele docela v pohodě jsme si povídali o všem možným.Potom jsme si vyměnili čísla a já si řikal že tenhle kluk by nemusel bejt k zahození..Jmenoval se Frankie jak mi řekl .Ještě v noci před spaním jsem mu napsal SMS,že mi s ním bylo pěkně jestli se nechce ještě někdy sejít..Odepsal mi v zápětí že na mě bude v pátek čekat před klubem.
Když jsem se druhej den vrátil ze školy chtěl jsem hned zalíst do pokoje a válet se v posteli popřípadě kreslit,ale hned jak sem vešel do předsíně praštila mě do nosu nějaká vůně..Nakoukl jsem do kuchyně a,máma měla zástěru a vařila.."Bude teplá večeře,co se stalo.? takovej neobvyklej úkaz tu nebyl dlouho"pronesl jsem.. "Gerarde,bež se nahoru převléct vem si něco slušnějšího budeme mít návštěvu"...řekla máma a dál míchala nějakou omáčku."My budeme mít návštěvu,koho??Vždyť tu nikdo skoro půl roku nebyl"..."No příjde Anthony se svým synem,pozvala jsem je na večeři"..."Kdo je Anthony??"..zvedl jsem na ni hlas,nebyl jsem na žádnýho chlapa s rozmazelným synáčkem zvědavej.."Je to kolega z práce"řekla máma a mě bylo jasný že to je ten chlápek co se s ním tahá..Když už ho pozve do rodiny tak to bude asi vážný..Ještě budu mít nevlastního brášku..tsss už to vidím nějakej malej brejlatej 10 smrad..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 peťulka peťulka | 18. listopadu 2007 v 17:54 | Reagovat

hej,to je fakt zajímavý a pěkný taky....i když ještě ve vývinu XD

2 Nancy Nancy | 18. listopadu 2007 v 18:46 | Reagovat

ja jsem tohle uz nekde cetla

3 lucya lucya | Web | 18. listopadu 2007 v 19:49 | Reagovat

ahojj..;) takže najprv by som sa ti chcela podakovať, že si bola na mojom blogu a táák... potom by som ti chcela povedať, že už som si ťa dala do oblúbených a že sa teším že mám další spriatelený blog no aaa..ešte asi toľko, že táto story sa začína vyvýjať uple super!!! :)

4 Hanča a Makisek Hanča a Makisek | Web | 19. listopadu 2007 v 7:03 | Reagovat

Hoj, psalas, jestli nechceme spřátelit....Určitě jo,máme tě už v oblíbenejch...=)

5 Bloody Kisses Bloody Kisses | Web | 21. listopadu 2007 v 11:08 | Reagovat

pekné, som zvedavá čo bude.....

6 Benji Benji | Web | 22. listopadu 2007 v 13:53 | Reagovat

a ten malej prcek bude Frankie :D

7 lusyi lusyi | 2. prosince 2007 v 21:51 | Reagovat

hele je to nak podobny i just wanna be your friend...or little more

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama