Asleep or Dead VII.

12. listopadu 2007 v 22:11 |  --->Asleep or Dead
Tak tohle je předposlední díl…je sice trochu kratší než ostatní ale snad vám to nevadí..zítra snad dodám poslední uvidím podle ohlasů..XD jinak tady toho moc asi přibývat nebude když Lulush nemůže na pc..ale to už víte..jinak se mi teda zdá,že je to nějaký ubrečený story..jak jsem to zkoumala tak tam oba pořád brečej..no nic..
hezky čtěte děti XD
xoxo Emily<33

Gee:
Seděl jsem v obýváku a brečel..volal jsem totiž Frankiemu.Jamia si tu nechala mobil tak jsem toho využil. Jediný,čeho jsem tím telefonátem dosáhl bylo to,že jsem teď z toho v prdeli mnohem víc,než předtím..ale Frankovi je to asi jedno..normálně mi prásknul s telefonem…našel jsem ten jeho balíček s trávou a dost začátečnicky jsem si jednoho jointa ubalil..při prvním šluknutí jsem ucítil ten hřejivý pocit jaký jsem měl když jsme s Frankiem hulili poprvé..byl už večer a já jsem pozoroval přes balkonový dveře lampu,která svítila vyzývavě do tmy..dokouřil jsem a chtěl jsem jít někam pryč..pryč z tohohle bytu…v tom někdo zazvonil…to bude asi Jam když si tu zapomněla ten mobil..šel jsem s unuděným výrazem otevřít. Když jsem však uviděl člověka,který přišel,nahrnuly se mi slzy do očí..Frank nečekal než něco řeknu,vrhl se na mě a začal mě líbat. Vpadli jsme do bytu jako velká voda,Frank mě začal svlíkat,rval ze mě oblečení až jsem se sám divil "miluju tě,miluju tě..sakra miluju tě!!!"vykřikoval,jako kdyby si myslel,že mu chci někam utýct.došli jsme v polibcích až do obýváku,kde mě Frank položil na gauč. Sám se začal svlíkat,pomohl jsem mu s rozepnutím pásku a dál už mě nenechal. Jedním pohybem odkopl kalhoty přes celou místnost až skončily někde v rohu. Boxerky letěly stejným směrem a já jsem už podruhé omámeně koukal na jeho nádherný tělo..
Frank mě otočil na břicho,nahnul se nade mě a roztřeseně mi zašeptal do ucha: "chci tě…" já jen vzrušeně vydechl "já tebe taky,dělej Frankie.." chytl mě za boky a já ho ucítil v sobě. "oh Franku.."vzdychal jsem a pohyboval se synchronně s jeho přírazy.Frank začal zrychlovat a přitom mě dost hrubě škrábal nehtama do zad..bylo to nádherný,nakonec mi hluboce vydechl za krk a svalil se vedle mě na pohovku. Zasypával jsem jeho rameno a krk drobnými polibky "Frankie..miluju tě tak strašně moc.." on se zavřenýma očima vydechl "a já tebe..promiň že jsem ti nevěřil..promiň.."
Chvíli jsme tam jen tak leželi,pak jsem se posadil a koukal skrz ten balkon zas na tu lampu venku. "Frankie?" "ano baby??"zašeptal a podíval se na mě. "sněží"řekl jsem rozhozeně. Frank se vyhrabal z gauče a koukal ven..lampa ozařovala jen malý prostor okolo sebe,ale v něm bylo vidět,jak se krásné,bílé vločky spouští letmo k zemi.. "toe nádhera.."zašeptal mi do vlasů.. "jsi krásný jako ty sněhové vločky..a já tě miluju.."řekl ještě..musel jsem ho za to políbit. "Frankie,zůstaň tu se mnou tady,prosím..chci být s tebou..už napořád.."řekl jsem mu prosebně. "tak já si jen zajdu pro věci,bydlím teď u Quinna,tak budu za chvíli zpátky"řekl a já jsem přikývl. "ale spěchej zlato.."mrknul jsem na něj.usmál se a přitom se oblíkal do těch všech věcí,který tu byly rozházený. Potom ke mně ještě přišel a dlouze mě políbil,nechtěl jsem ho pustit… "za chvíli jsem tady Gee.."pohladil mě po vlasech. "ano počkám tu na tebe.."vzal si ještě bundu a zmizel v chodbě. "miluju tě!!"zakřičel jsem ještě. "já tebe taky!!"odpověděl a pak už jsem jen uslyšel jak se zavřely dveře.
Dostal jsem chuť dát si trochu perníku. Po tomhle zážitku mi bylo nádherně,tak bych si to mohl ještě vylepšit. Radši jsem se oblíknul,začala mi být trochu zima, a ze stolu jsem sebral ten malej pytlíček. Dal jsem si dneska hodně velkou dávku,abych ten účinek co nejvíc prodloužil a prohloubil.opřel jsem se zevnitř o balkonový dveře a myslel jsem na Frankieho a na to,co se mezi námi stalo..bylo to tak nádherný,opravdu jsem to nečekal..pomalu už jsem se smířil,že už ho nikdy nebudu mít,nikdy už ho neobejmu,nepolíbím..a najednou tohle…vzal jsem si ještě pár nějakých silných prášků..po chvíli už přišel ten okamžik,kdy jsem cítil,že pervitin začal účinkovat.začala se mi motat hlava,ale to se dalo ještě vydržet.jenže potom mě popadly křeče v žaludku a zatmělo se mi před očima…
Fee:
Bylo to s ním tak nádherný,musím na to pořád myslet. Quinnovi jsem řekl,že se vracím zpátky k Geemu a on to díkybohu pochopil. Poděkoval jsem mu za všechno,co pro mě udělal,když jsem byl na dně,posbíral jsem všechny svý věci do batohu a vypadl ven,kde už nádherně sněžilo a vločky sněhu se mi rozpouštěly na obličeji..tak strašně jsem se zase těšil na Geeho..přidal jsem do kroku a za chvíli už jsem byl přede dveřmi.odemkl jsem,nechtěl jsem Geeho budit,co kdyby náhodou usnul,a proto jsem si předtím vzal klíče co tu visely na věšáčku. Potichu jsem zavřel dveře a našlapoval tiše směrem k obýváku.Gee byl opřenej o balkonový dveře a spal. Klekl jsem si k němu a lehounce ho políbil. Ale on se ani nepohnul a sesunul se na zem…!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 FraGee FraGee | Web | 12. listopadu 2007 v 22:25 | Reagovat

Nééééééééé nezabíjej ho prosííííím, jinak perfekt

2 Misis Misis | 13. listopadu 2007 v 0:23 | Reagovat

Nezabijej hooo =(

3 Wee Wee | Web | 13. listopadu 2007 v 16:57 | Reagovat

Já se přidávám!!!!!Chci happy end!♥

4 Nancy Nancy | 13. listopadu 2007 v 21:23 | Reagovat

taky prosim prosim happy end

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama