Fuck for Money

29. listopadu 2007 v 18:51 | Lulusha@bloody.Kisses |  Frerard
Takže toe..československý Frerard..píše ho semnou Bloody.Kisses takže se máte na co těšit..
Gerard:"Gerard nemaj stíhy... nič tu nieje!" Mikey otvoril skriňu. Naskytol sa mi pohľaď do nepoukladanej kopy oblečenia. Veď kurva tam niečo bolo! Som si istý, ale nechcem aby ma mal ešte aj Mikey za blázna. Bývame spolu odkedy otec od nás odišiel a mama spáchala samovraždu. "Ja nemám stíhy, ja len čekujem!" Odpovedal som Mikeymu zatiaľ čo som prechádzal z jednej strany izby do druhej. Vďaka bohu, že máme len garsónku, inak by som sa asi definitívne zbláznil. Viac izbový byt by sme ani neutiahli, ja potrebujem na piko, Mikey na školu a vôbec nájomné a jedlo... Akurát nám to vystačí, keď chodím šľapať. Prudko som sa otočil. Som si istý, že tam niečo bolo. Určite! Nadskočil som.

Sadol som si do rohu vedľa dverí. Skrčil som sa do klbka. Znova som vstal. Bolí ma celé telo. Niečo tu je. Musím sa natlačiť bližšie do rohu. Inak ma to dostane. Zabije ma to! Rozseká na kusy, rozpitvá... Siahol som do vrecka. Vreckový nožík. "Kurva vypadni!" začal som sa pred tým brániť. "šermoval" som s nožikom okolo seba."Mňa nedostaneš! Nájdi si inú obeť..." Nedostane ma to. Ja som silný! Ešte k tomu mám aj nožik. Ovial ma chlad. "Gerard kľud!" Kričal na mňa Mikey. "Kurva poď sem Mikey! To ťa zabije! Pozor za tebou!!!" Mikey sa tváril nechápavo. Za ním niečo bolo. Som si istý. Úplne. Akože sa volám Gerard Way! Chytil som ho za ruku a stiahol k sebe.
"Vypadni! Nechaj nás na pokoji!" Odrazu som pocítil ostrú bolesť na líci. Automaticky som si chytil poškodenú časť tváre.
"Kurva Gerard prestaň! Ja na toto nemám čas, ponáhľam sa do školy! A ty choď do práce!" Mikey nevie, že šľapem alebo že beriem piko. Teda, aspoň dúfam...
"Okay, okay čau... uvidíme sa poobede!" Mikey po chvíli odišiel, a ja som sa snažil skľudniť. Tak teda, hurá do práce!
Frankie:
Tak..konečně mám padla..to byl zase den,už mě nebaví se neustále koukat na ty zfetovaný chudáky,proto to chce teď-se malinko odreagovat..provní co mě napadlo ,bylo to -co se třeba nejít podívat na dálnici?Asi si každdej myslí že sem na holky,ale to je omyl,s holkou sem spal jednou a to mi bohatě stačilo,jenže široko daleko není žádnej kluk co by chtěl semnou spát a nebo by mě miloval.A proto chodím na dálnici,pokaždý si vyhlídnu nějakýho kluka stím si pak užiju a mám postarostech..jenže tentokrát to bylo jiný...Vydal jsem se jako každý den na dálnici...někteří tihle kluci sou jen fetky a chtějí peníze na droggy..nejhorší když sem pak v práci a nějakýho mi tam přivedou-to pak na see koukáme jak dva dementi a nejsme schopni slova,ani jeden.Jel jsem pomaleji koukal jsem ke krajnici a viděl jsem asi 5 kluků..všichni byli divní tak sem si řek,že si chci alespon jednou užít s pěkným klukem..jel jsem dál,asi ještě 5 kilometrů a tam u krajnice seděl jeden černovlasej kluk,byl sám..zastavil jsem u něj a on zhlédl.. ,,Za kolik?" automaticky sem se ho zeptal,,za 200" jeho cena byla tak akorát sice levnější než u ostatních ,ale co,asi je začátečník nebo tak..
,,Tak si nastup" otevřel jsem mu dveře a ov si sedl a připoutal se..,,Tak kde to uděláme,tady nebo.." ,,Pomalu..sem po práci,nechceš jít semnou na večeři?Zatím?" tenhle kluk se mi líbí a hladovej bych si ho moc neužil...tak jsme jeli...,,Ty to asi moc dlouho neděláš co?" zeptal jsem se ho nesměle..,,No,ne." pohladil jsem ho po stehně a on se zachvěl.. ,,Neboj..zaplatím ti za každou hodinu 200" nic neříkal a phladil mě jeho ledovou rukou po té mé..,,Jo a já sem Gerard" promluvil po velké odmlce..,,Já Frank" podal jsem mu ruku kterou jsem právě nedržel volant..on se ke mě nahnul a dal mi pusu na tvář...kurva takhle to nechci já si chci zašoustat(bože hrozné slovo)a né se tady kamarádit...Dorazili jsme k nejbližší restauraci..Posadili jsme se do rohu celé té místnosti a objednali si...
Po večeři Gerard pěkně znervóznel a nebyl sám,,já se taky klepal jak osika...,,Tak kam teď?" zeptal se mě a já už věděl kam naše cesta bude směrovat..,,Kemě domů" ,,Okay" nasedli jsme do auta a jeli..,,Smím si zapálit?"ostýchavě se mě zeptal Gerard a já přikývl...cesta ke mě domů rvala nejmíň 20 minut a Gerard za tu dobu vykouřil asi 50cigaret...Ale což ať kouří když mu to dělá dobře a nebude tak nervózní...Dorazili jsme k domu..Vylezl jsem z auta a jako nějakej posel jsem otevřel Gerardovi dveře aby viděl že nemusí být tak nervózní..
pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nancy Nancy | 30. listopadu 2007 v 18:37 | Reagovat

rychle pokracovani prosim prosim:-]]]]]

2 pájina pájina | Web | 30. listopadu 2007 v 20:51 | Reagovat

supeer

3 Matty Matty | 2. prosince 2007 v 11:46 | Reagovat

ááá taqhle to pořád usekáwat!!!!:-OOOO

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama