Prosinec 2007

High school is the least of our worries-26

30. prosince 2007 v 20:04 | Majenka |  Translated
Přidávám další kapitolu.. Btw: všem přeji krásného zítřejšího Silvestra a hlavně šťastný nový rok =o)
26. Kapitola
Gerard
Nemohl jsem se s tím vyrovnat, ne dnes. Jediné na co jsem mělo sílu, bylo leže v posteli a přemýšlet o tom, co by se mohlo stát, co se možná stane mezi námi. Znovu jsem se podíval na budík u mojí postele. 10.37PM. Zdá se, že čas utíká strašně pomalu.

Brother or lovers I....(waycest)

30. prosince 2007 v 15:36 Waycest
Tady je verze pro milovníky waycestů…
Mikey:
,,Ty zasranej parchante! Nenávidím tě!!! Chcípni!" mlčky jsem snášel Gerardovo kopání. Byl jsem na to zvyklý. Tím, že je můj starší bratr si asi myslí, že ho budu poslouchat. To určitě! To bych radši fakt chcípnul, než abych poslouchal toho hajzla! Matka o tom ví, a radši nic nedělá, protože Gerard by byl schopnej zmlátit i jí. Už to takhle je asi od mých třináctých narozenin. Teď je mi šestnáct a Gerardovi devatenáct. Tři posraný roky… ,,Nauč se poslouchat ty zmrde! Když ti řeknu, že mi uklidíš v pokoji, tak to uděláš, je ti to jasný?!" ,,Nebudu uklízet tvý posraný spodky!" ,,Tak ty budeš odmlouvat, sráči?! Já tě naučím poslouchat…!"

Brothers or lovers I.

30. prosince 2007 v 15:22 -->Brothers or Lovers
Tuhle story vypráví jen Frankie, snad se vám to bude líbit…Nevím, jestli už někdo něco takovýho nenapsal, a jestli jo, tak se omlouvám…Konečně jednou nepíšu žádný romantický cinty…všeho moc škodí…XD
Takže doufám, že se vám to bude líbit, XOX, Katie<3
Frankie:
,,Ty zasranej parchante! Nenávidím tě!!! Chcípni!" mlčky jsem snášel Gerardovo kopání. Byl jsem na to zvyklý. Tím, že je můj starší bratr si asi myslí, že ho budu poslouchat. To určitě! To bych radši fakt chcípnul, než abych poslouchal toho hajzla! Matka o tom ví, a radši nic nedělá, protože Gerard by byl schopnej zmlátit i jí. Už to takhle je asi od mých třináctých narozenin. Teď je mi šestnáct a Gerardovi devatenáct. Tři posraný roky… ,,Nauč se poslouchat ty zmrde! Když ti řeknu, že mi uklidíš v pokoji, tak to uděláš, je ti to jasný?!" ,,Nebudu uklízet tvý posraný spodky!" ,,Tak ty budeš odmlouvat, sráči?! Já tě naučím poslouchat…!"

High school is the least of our worries-25

28. prosince 2007 v 13:06 | Majenka |  Translated
Tak a další... Měla tu být dřív, ale nějak mě zlobí blog.cz... No nevadí....
25. Kapitola
Gerard

Bože, miluji to, jak na něj působím. Díky tomu mám v úmyslu ho uspokojit, pro mě jsem jediný, kdo dokáže, aby se cítil tak skvěle.

Back in Black 2

27. prosince 2007 v 22:23 | Lulusha |  -->Back in Black
tady jsme zkončili:.,,už jsem byl informován" ,,dobře a ještě zítra přijde nový farář" ,,ano také otom vím..
(pokaždé si stěžujete že je zlý Gerard,tentokrát to bude naopak,na hlavě mám barvu...a že nevíte jakou ..černou? hovno blond a bude i růžová a modrá a zelená..no jak to chytne..)
V Anketě jednoznačně vyhrál Frankie jako žák..takže bude žákem...já jsem chtěla aby byl farář,ale vy jste rozhodli a lépe..
tak a jedem..

Gee ´s POV:

Tak to jsem zvědav..ty dvě hodiny jsem ještě v klášteře vydržel,pak jsem si zbalil kutnu(díky FraGee)do batohu a šel jsem(samozdřejmně že se ještě oblékl).Asi po 10ti minutách chůze jsem byl zase oma, na postej jsem si hodil batoh,upravil vlasy,trocha červených stínů a černé tužky taky euškodí,bílý make-up teda spíš hoooodně moc světlý(nevim kde to shání)a jdese..jsem jsem k nejbližšímu baru kde se konala nějká party...u jednoho stolu seděl chlapík s vlasana hnědýma,až po ramena..šel jsem tedy k němu.,,mohu si přisednout?"

LET IT BLEED 2

27. prosince 2007 v 21:56 | Nancy |  -->LET IT BLEED
Frank´s POV
Jen jsem tak seděl na posteli když se otevřely dveře a oni někoho táhli dovnitř. Zjistil jsem že nám přibyl novej pacient. Takovej černovlasej kluk. Doktor říkal něco o tom, že je alkoholik, že měl nějakej záchvat a rozmlátil vedlejší pokoj takže bude muset bejt teďka u mě. Přikurtovali ho k posteli a odešli. Díval jsem se na něj. Byl hezkej měl černý rozcuchaný vlasy a hodně bílou pleť. Bál jsem se, že se probere a bude nasranej, že ho takhle očumuju, tak jsem si radši vlez zpátky na postel a psal si svůj deník. Po nějaký době se probral. Začal na mě hnedka ječet. Měl takový zelený oči plný vzteku.

High school is the least of our worries-24

27. prosince 2007 v 15:22 | Majenka |  Translated
Když jsou ty prázdniny, tak přidávám další díl ;o)
Jinak, tenhle extra úchylný díl bych chtěla věnovat těm, co to čtou, ale ještě více těm, co se obtěžují a píší komenty... Thnx
24. Kapitola
Gerard

Nemohl jsem přestat myslet na Franka. Sice to bylo uprostřed noci, ale kdykoliv jsem zavřel oči, viděl jsem jeho tvář, jako kdyby mi ho někdo vryl do mysli. Házel jsme sebou, neustále se otáčel a přál jsem si, aby tu byl se mnou. Bylo mi teplo, až moc teplo, a tenké pramínky potu mi stékali po tváři.

Back in Black 1

27. prosince 2007 v 13:22 | Lulusha |  -->Back in Black
,,pondělí?" zeptal jsem se sám se be ,,jo úterý" klekl jsem si k poličce,složil ruce a začal jsem se modlit..hotovo..oblékl jsem si takový ten hábit(ježiš nemůžu si vzpomenout jak se tomu říká)...Už od 1třídy a to už je opravdu dlouho,jsem uvažoval že budu dělat faráře,taky proč ne, v 7.třídě jsem zjistil že jsem gay,snažil jsme se na to zapomenout,a ostatním to začalo docházat..

Lovci mamutů

27. prosince 2007 v 1:31 *Jednorázovky*
S Lulushou nám už z nudy opravdu hrabe..Je zase půl druhé v noci a my jsme zplodily toto...Je to jenom kousek protože nevíme jsetli máme pokračovat... byee Wee


prolog:
všude pusto a prázdno..velká zima a sníh všude kolem..Nacházíme si přesně tam kde si myslíte..V době ledové a mezi mamuty...Ve velké jeskyni tu žije osada
,osada nazývaná:lovci mamutů...žije tu pár malejch lovečků,pak lovci,a lovkyně..jenže mezi nimi jsou 2,dva lovci,kteří nejsou jen tak obyčení..
nenašli totiž zalíbení v mladých lovkyních,lehce oděných v mamutí kůži...ale zamilovali se sami do sebe...
Gerard's mamutí kel POV:
"Frankie mamutí kopyto vstávej musíme na lov"volal jsem na mého přítele který si ještě urovnával svou nově ušitou kožešinu
,,Jistě už běžím"udělal pár ladných kreací a už se přivinul ke mě.,,Máš pěknou kožešinu" řekl jsem a zvedl jsem mu roušku.."I to pod ní"lehce jsem se usmál a políbil ho,tajně aby to neviděl náš otec rodu.

Kisses for my president 6

27. prosince 2007 v 0:10 | lulu |  -->Kisses for my President
Další nudná část..ale je to poslední díl..protože..no prostě proto..
,,Ach.." objal jsem ho..,,Okay dám ti sebe, ale musíš mi slíbit že ty mě za to dáš tebe(nebo sebe?)"
,,Dobře,ale já sem takovej ošklivej dárek."
Frankie´s POV
,,Frankie,nejsi ošklivej dárek,ty seš něco tak nádhernýho.."
,,jo? nekecej"
,,kdo kecá ,ty pumprlíku.."
..hihi"pohla dil jsem ho potváři,chvilku jsme ještě koukali na osvětlenou ulici ,,Gee?"
,,ano lásko?"
,,je mi zima.."
,,tak pojď, půjdeme domů"

LET IT BLEED

26. prosince 2007 v 23:27 | Nancy |  -->LET IT BLEED
No tohle zase napsala Nancy je to kurevsky krásný a je to promě ..děkuju moooc :-* takže si pořádně počtěte,na začátku jsem se bála co ztoho bude ale pak..já se bojí,já se o něj bojíím ..
Lulusha
Takže tohle je moje druhá story chtěla bych ji věnovat svému andělovi Lulu.
Gerard´s POV
Stál jsem tam a koukal na něj. Zorničky se mu začaly rozšiřovat. Jehla mu spadla z ruky a na obličeji se mu objevil blaženej úsměv. Vypadal skoro jako by se právě udělal. Zpocené dlouhé vlasy se mu lepily na čelo. Záviděl jsem mu tenhle pocit. Chtěl jsem ho taky zažít ale jsem zasranej srab. Nikdy bych si nepíchnul. Každopádně teď jsem cítil jak se chvěju i za něj. Ano tohle je Bert můj nejlepší kámoš. Je to prostě feťák a povaleč a to mě na něm baví. Nenávidím všechny ty lidi kolem a nenávidím je ještě víc potom všem co mi udělali. Jo a já jsem Gerard. Gerard Way ale to není podstatný. Můj nejmilejší démon je alkohol. Pořádně se ožrat to mám rád když se pak můžu někde válet a na nic nemyslet. Asi byste chtěli vědět co se mě stalo co? Ale prostě jsem naletěl no co k tomu dodat. Jsem zasranej buzerant a k tomu ještě pěknej debil, když jsem si myslel, že lidi kolem mě to pochopí. Pche ani náhodou. Pěkně mě nakopali do zadku, tak jsem se na ně taky vysral.

High school is the least of our worries-23

26. prosince 2007 v 23:26 | Majenka |  Translated
Omlouvám se, že přidávám s takovým zpožděním, ale nebyla jsem doma... Jinak všem opožděně přeju Veselé Vánoce ;o) Majenka
23.Kapitola
Gerard

Můj život je jako zkurvené jojo. Jsem Frankův kamarád. Nejsem. Jsem. Nejsem. Ačkoli on vždy trvá na tom, že jím jsem. Jednoduše jsem si připadal jako jeho hračka, něco co může kdykoliv vyřadit a co může kdykoliv odstrčit, když ho to přestane bavit. Cítil jsem se, jako kdybych padal, jako kdyby se celý můj život točil a já neměl nikoho, kdo by mě chytil.

SEPTEMBER MY DEAD

26. prosince 2007 v 16:43 | Nancy |  -->September my Dead
Takže je tu 2 a tím i poslední díl,čtěte pomalu protože je to opravdu krásný..
L.
Spát jsem šel se smíšenýma pocitama. Pořád jsem se převaloval a snažil se vybavit ten pocit když mě líbal. Pak jsem usnul. Druhý den v práci jsem byl hodně nervózní. Ještě jsem ho neviděl ani jsem nevěděl, jestli je vůbec v práci. Až najednou mi někdo vlítnul do kanclu. " Gerarde mohl bys prosím na chvíli jít se mnou potřebuju něco k tomu komiksu." Jo byl to Frank. Můj kolega Glenn jen zvedl hlavu kouknul na něj a zase se věnoval své práci." Jo jistě už jdu." Neměl jsem z toho dobrej pocit Frank vypadal jako by mě ani neznal. Ale spletl jsem se vyšli jsme na chodbu a on se jen rozhlédl a skočil mi kolem krku a začal mě líbat. " Gee já už to nemohl vydržet." " Já taky jsem se na tebe moc těšil." Políbil jsem ho do vlasů. Tisknul se na mě tak těsně, že jsem za chvíli začal něco cejtit ve svejch kalhotách. No skvělý tak mě se ještě postaví tady na chodbě. K mému štěstí to Frank zaregistroval. Šibalsky se na mě usmál a táhnul mě na záchodky. Tam jsme se zamknuli a než jsem se nadál tak mě divoce líbal a rukama už mě šmejdil u pásku.

Wee-Mishulka

26. prosince 2007 v 1:34 | Lulusha |  Co chystám a co se děje...
Táákže je tu recenze....blogu co vlasní děvčata(zní to teploušsky) Wee a Mishulka.Holky nedávno založili blog takže toho tam moc není
co najdete na blogu:
1.Frerardy
2.Frikey
3.Waycesty4:další krásná story-i když hetero story mě dostala na kolena..(hihi)nebojte nic sem při její čtení nedělala jen sem se smála..
4.Fotký Frerard
A Waycestů myslím nebo Frikey..
prostě uvidíte sami..
5.Ty holky maj fakt talent..
takžeTadýýýýýýýýýý je odkaz..
určetě tam mrkněte..

Bye Lůůůlááá

September my Dead 1

26. prosince 2007 v 0:32 | Nancy |  -->September my Dead
Takže vám představuji mojí novou spoluautorku(ještě otom úplně neví ale musím ji naučit zacházet s blogem)
Tato story je to nejhečí co sem za celý ty měsíce co čtu Frerardy přečetla,je to tak kurevsky reálný,že sem ztoho ještě teď mimo...děkuju Nancy a dávám to sem je to tvůj historiky první frerard takže děkuju že sem byla hodna být prvním čtenářem tvé story.
Gerard´s POV
Víte co je to bolest? Nemyslím taková jako když si zlomíte nohu,nebo se praštíte do hlavy, ale taková co vám rozerve srdce na molekuly. Taková bolest, která vás zničí. Taková co zničila mě. Měli jste někdy někoho koho jste milovali? Já ano. Měl jsem. Teď jsem tu sám. Sedím v tomhle křesle den po dni a koukám do tmy.

Broučci

25. prosince 2007 v 22:55 | Lulusha |  Mé blbé kecy
Přilítnou broučci s podkovou(to nechápu)
svítí lucernou,
a moucha pracky zvedá
nenechám s rybou kouzelnou
svítí pod (nebo před)sebou
vědí co je třeba..seš motýl..blábláblá..tyjo
asi sem si to nezapamatovala dobře,ale tu reklamu jsem milovala.. :D

Hoyy

25. prosince 2007 v 22:12 | Lulusha |  Co chystám a co se děje...
Umm,přemýšlím oprovdu přemýšlím,otom že Frerardy přestanu psát,asi ste si všimli že už to není jako dřív,ze všeho si dělám prdel a ještě to stojí za hoovno,takže sem budou přibývati Frerardy asi jen od ostatních,možná ještě dopíšu další nudnou část Kisses for my President...ale nezaručuju to,možná sem budu přidávat jen nějaký keci a pak básničky,nebo parodie,a fotky...

zatím Servus..
Lulusha F.H.I

Legends of the Fall 3

25. prosince 2007 v 22:01 -->Legends of the Fall
jemi špatně zase sem se přežrala salátu..bléé..
Heslo dne:
PROČ JSI ZABILA DVĚ ŽENY, ZNICHŠ,JEDEN BYL CHLAP?
POZOR!!!!!můj otec si četl náš jednorázovej frerard Like Girl a včera taky jeden u Dee na blogu..
Jo a tento díl bych chtěla darovat Mishulce,a slibuju ti,že se určo uvidíme..:-*

,,díky"chtěl jsem mu dát pusu na rty ale hl se tak že moje rty zkončili na jeho tváři..,,tak jdeme?" a šli sme..v šatnách sme se převlíkli.Předstoupil jsem před Geeho..,,Tak co jak vypadám?"

Gee na mě koukal jak na obrázek...,,Uh..velmi dobře"přistoupil ke mě a dal mi ruku na břicho(kope?) ,,ty ptáčci sou opravdu krásný" vzhlídl jsem k němu... ,,ty seš krásnější" zas mě políbil na čelo..oh děkuju to mě uklidňuje..ááááá...a budu dělat uraženýho.. ,,Frankie?Ukážeš mi další tvoje tetování?"

Legends of the Fall 2

25. prosince 2007 v 11:42 | Lulush |  -->Legends of the Fall
2Díl psán ve 2 hoďky ráno jako..takže neberte ohledy na hrubky..hihí

,Bravo..To by bylo pěkný.." ,,Kdyby ses chtěl na ty VLAŠTOVKY podívat,tak se příště zeptej jo?" ,,okay,ježiš oni to jsou vlaštovky? a já myslel.." ,,ne Gee tys nemyslel,ale dotýkal ses jich"

,,už to neudělám.."
,,Nezakazuji ti to"
,,dobře"
,,řekni mi o sobě něco Gee"Ještě více jsem se kněmu přitulil
,,tak jo"začal povidat..víčka se mi zavírala...
,,Frankie spíš?"
,,n-ne"zívl jsem...

Long Night-jednoráz

25. prosince 2007 v 2:37 | wee-lulush |  Waycest
Prosím jsou 3 hoďky ráno..teda skoro takže se nedivte nějakým kecům,až se ráno probudím tak se budu divit co jsem psala za hovadiny
Prostě s Wee máme dlouhou chvíli..ale ona se rozhodla jít spát ach jo :(
Mikey´s POV:
Otevřel jsem dveře našeho baráku a rychle a nepozorovaně jsem se snažil proklouznout do mého pokoje,v kapse mě totiž hřáli tabletky které mám schované jen pro mě a pro jednoho člověka..pro mého brášku..